Alt Coin

Datalar Çıktı: Bu 3 Altcoin, Emsalsiz Bir Süratle Büyüyor!

Kripto piyasaları yeni yıla güçlü bir başlangıç ​​yaparken, önde gelen akıllı kontrat platformu Ethereum’un (ETH) birkaç rakibi tam gaz ilerliyor. Erken kademe teşebbüs şirketi Electric Capital, yeni bir yıllık geliştirici raporunda, Ethereum’un süratli büyümesinin devam etmesine karşın, 3 gelecek vaat eden altcoin projesinin gibisi görülmemiş bir süratle yükseldiğini söylüyor. Kriptokoin.com olarak raporun değerlendirmelerini aktarıyoruz.

Bu altcoin projeleri ETH’den daha süratli büyüyor

Electric Capital raporunda, altcoin projelerinin büyüme suratları değerlendirildi. Bilgilere nazaran Ethereum’un güçlü ivmesine karşın, birinci katman Blockchain’ler ortayı süratle kapatıyor:

Polkadot, Solana, NEAR, BSC (Binance Smart Chain), Avalanche ve Terra, Ethereum’un tarihinin benzeri noktalarında yaptığından daha süratli büyüyor.

  • Birinci katman Blockchain protokolü Solana (SOL), Kasım ayında 2 doların altından ATH düzeyi olan 260 dolara sıçradığı bir kırılma yılından geliyor. SOL şu anda 139 dolardan süreç görüyor.
  • Blockchain’ler ortası birlikte çalışabilirlik protokolü Polkadot (DOT) da 2021’de büyük bir çıkış yaptı. DOT, Kasım başında 10 doların altından 54.98 dolara çıktı ve şu anda 25.55 dolardan süreç görüyor.
  • Piyasa kıymetine nazaran 9.sıradaki Terra (LUNA), 2021’in birinci yarısında bir doların altından 20 doların üzerine çıktı, akabinde piyasa çapında bir düzeltmenin akabinde istikrarlı bir üst hareketler serisi başladı ve Temmuz’dan bugüne yaklaşık 10 kat değerlerdendi. Mevcut fiyatı 70.38 dolardır.

Avichal Garg, başkan altcoin projesinin ağ aktivitelerine dikkat çekiyor

Electric Capital’in kurucu ortağı Avichal Garg, tam vakitli aylık geliştiricilerdeki büyümeyle ilgili kıymetli bilgileri paylaşmak için Twitter’a gitti ve Terra’nın %313 arttığını ve Solana’nın %307 ile yakın bir ikinci sırada olduğunu belirtti. Garg ayrıyeten Ethereum’un büyümesine de dikkat çekiyor:

Ethereum toplam geliştiricilerde +%42, tam vakitli geliştiricilerde +%24 büyüdü. ~700 yeni geliştirici, her ay Ethereum ekosistemine katkıda bulunuyor.

Kurucu ortak ayrıyeten, Polkadot’un 2020’den 2021’e kadar Ethereum’a kıyasla %66,6’lık büyümesini gösteren üstteki tabloyu paylaşıyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen siteye erişebilmek için reklam engelleyici kapatın.