Bitcoin

Datalar Geldi: Zenginler Bu Altcoin’leri Tercih Ediyor!

Bitcoin ve altcoin piyasası 2022’nin başından bu yana paha kaybederken bir finans platformundan en çok tercih edilen altcoin’lere yönelik bir liste geldi. Kriptokoin.com olarak ayrıntıları aktarıyoruz…

Güçlü kripto para yatırımcılarının odağında bu altcoin projeleri var

Crypto.com, 2022’nin sonuna kadar 1 milyar insanın varlık sınıfına yatırım yapacağını kestirim ediyor. Bununla birlikte, uzmanlara nazaran, enflasyon kriptonun benimsenmesine yol açan en büyük itici güçlerden biri olabilir. Bilhassa ultra yüksek net pahaya sahip bireylerin kriptoya yöneldiği belirli oluyor. Hatta, bir TIGER 21 raporu, üyelerin kripto yatırımlarını ikiye katladığını vurguladı.

Ayrıyeten altına altcoin’lerin de faal olarak değerlendirildiğini de ortaya koydu. En düzgün yatırım araçları ortasında Ethereum (yüzde 34), Bitcoin (yüzde 33), kripto fonları (yüzde 23), başka alternatifler (yüzde 15) ve Dogecoin (yüzde 2) yer alıyor.  TIGER 21’in Lideri ve Kurucusu Michael Sonnenfeldt, “ultra zenginlerin enflasyon konusunda kaygılı olduğunu ve 2022’de varlıkları korumak istediğine” dikkat çekti. Bu bağlamda, kripto analisti Lark Davis kısa müddet evvel ultra zenginlerin, pahalarını düşürmeden 10 milyon dolarlık Bitcoin yahut Ethereum satın alabileceklerini açıkladı. Davis,  “10 milyon dolarlık Bitcoin satıyorsunuz, kimse fark etmiyor bile,” sözlerini kullandı.

Ayrıyeten, DOGE’ye yapılan yatırımın değişik olduğunu ve muhtemelen “Elon Musk’tan ilham aldığını” düşünüyor. Lakin fonlar kelam konusu olduğunda Davis, bu bireylerin kripto fonlarına maruz kalarak başlangıç ​​alanına da bahse girdiklerini açıkladı. Yatırımla ilgili olarak, KeenCrypto LLC’nin Yönetici Ortağı olan TIGER 21 Üyesi Andy Sack şunları kaydetti:

Hem Bitcoin hem de Ethereum konusunda çok optimistim. Benim ferdî değerlendirmem, rüzgarın Ethereum lehine değiştiği tarafında. İki isim vermek gerekirse Ethereum alternatiflerini de seviyorum: Solana ve Avalanche.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen siteye erişebilmek için reklam engelleyici kapatın.