Alt Coin

Datalar Konuşuyor: Balinalar Bu Altcoin’lerden Alıyor!

Geçen yılın son haftalarındaki düşük performansına karşın Shiba Inu, mevcut piyasa düzeltmesinde %16 artışla geri dönmeyi başaran birinci altcoin projelerinden biri oldu. Bitcoin şimdi 38.000 dolar üzerine çıkamamış ve birçok altcoin geçen haftaya nazaran %20’in üzerinde kıymet kaybederken, göğüs token Ethereum balinaları ortasında popülerliğini sürdürüyor.

Altcoin balinaları bir sefer daha Shiba’ya yöneldi

Shiba Inu, 23 Ocak’ta %16 fiyat artışıyla en büyük 1.000 Ethereum cüzdanı ortasında en büyük token durumunda birinci sıraya yaklaştı. WhaleStats datalarına nazaran birincilik, şu anda balinaların cüzdanlarında ağırlaşan 1,5 milyar dolar ile FTT token. Tıpkı vakitte, en büyük Ethereum adresleri tarafından yaklaşık 1,2 milyar dolarlık Shiba Inu token tutuluyor.

Tokenin piyasa performansına gelince, Shiba Inu şimdiye kadar daima olarak LH düzeylerini güncelleyerek piyasa eğilimini takip ediyor. Birden fazla altcoin projesi bulanık geri dönüş belirtileri gösterirken, SHIB ansızın %16 yükseldi. ATH’deki %60’lık büyük düzeltmeden sonra göğüs tokendeki nispeten düşük dalgalanmalar nedeniyle bedeldeki sıçrama, ortalamadan daha yüksek olarak kabul edilebilir. Daha evvel, Shiba Inu’nun ortalama günlük fiyat hareketleri yaklaşık %2 civarındaydı ve bu, Ekim ayındaki fiyat hareketine kıyasla son derece düşük bir bedel.

Balinaların Shiba Inu ilgisi

Shiba Inu’daki olumsuz fiyat hareketine karşın, SHIB’nin düşüşünde daima olarak 5 milyon doları aşan hacimlerle ani satın alma gücü ortaya çıktığından, balina seviyesindeki adresler her vakit göğüs token ile ilgileniyor. Kriptokoin.com olarak aktardığımız en son satın alma, Aralık ayında anonim bir balina tarafından yapıldı. Bir Ethereum balinası, yaklaşık 136 milyon dolar bedelinde dört trilyon SHIB satın aldı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen siteye erişebilmek için reklam engelleyici kapatın.