Alt Coin

Datalar Konuşuyor: Bu Altcoin, Balinaları Favorisi Oldu!

2021 yılı, Ekim ayında %1.000’lik bir geri dönüş ve birinci listelemelerden bu yana milyon yüzdelik getiri ile birçok insanın hayatını değiştiren göğüs tabanlı coin için muzaffer bir yıldı. Altcoin şu anda 1,1 milyondan fazla holder’ıyla kripto para piyasasında en tanınan durumlardan biri olmaya devam ediyor.

SHIB, balinalar ortasında en tanınan altcoin olmaya devam ediyor

Kriptokoin.com olarak bildirdiğimiz üzere, 2021 yılı sona ererken, Shiba Inu (SHIB), 1,8 milyar dolarlık sayısız balina katmanı adresiyle en büyük 1.000 Ethereum adresi ortasında en tanınan altcoin olmaya devam ediyor. Varlığın piyasa bedeli daha evvel 1,8 milyar doların altına düşerken, Yeni Yıl kutlanmadan çabucak evvel piyasada olumlu bir hava var.

Kaynak: WhaleStats

Öbür piyasalar ve on-chain Shiba Inu metrikleri de yeşil bölgeye girdi ve net akışta, balina sınıfı cüzdanlardaki ortalama bakiyede ve SHIB varlıklarının ortalama kıymetinde büyüme gösterdi. İlgili ölçümlerin büyümesi, bugün Shiba Inu’nun %2’lik fiyat artışına ve süreç hacimlerine nazaran neredeyse hiç satış baskısının olmamasına bağlı.

Shiba Inu için genel piyasa dataları epey olumlu görünse de varlığın oynaklığı hala son derece düşük kıymetlerde ve klâsik pay senetleri, tahviller ve yabancı para üniteleri için yaygın olan oran olan günlük %2’ye ulaşıyor. Kripto analisti Arman Shirinyan’a nazaran, token’in piyasa geçmişine uyarınca, artan oynaklık, Shiba Inu’nun ana “satış noktalarından” biri ve kullanıcıların çoğunluğu, SHIB için sürpriz olmayan %100 öbür bir dalgayı sürerek “ikramiyeyi vurmak” için varlık satın alıyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen siteye erişebilmek için reklam engelleyici kapatın.