Alt Coin

Datalar Konuşuyor: Bu Altcoin’ler Çöküşte Bile Kâr Yazdırıyor!

Son haftalarda kripto piyasalar derin bir düzeltme yaşıyor olsa da, MATIC, BAT ve ETH, bu durumda bile karlılıklarını sürdürüyor. Piyasanın çoğunluğu %20’lik bir düzeltmeyle hareket etmeye devam ediyor. Öte taraftan birtakım altcoin projeleri kârlılık oranlarını ortalamanın kıymetli ölçüde üzerinde tutmayı başarabiliyor. Her ne kadar Ethereum’un piyasa kıymeti öteki kripto paralarınkini değerli ölçüde aşsa da, daha küçük rakiplerle rekabet ettiği de gözden kaçmıyor.

Hala kar yazdıran altcoin projeleri

Popüle raltcoin Polygon’un Matic tokeni ve Basic Attention Token, IntoTheBlock’un Giriş/Çıkış Para Göstergesine nazaran, piyasadaki en yüksek karlılık oranlarından birini koruyor. BAT, piyasa kıymeti 1 milyar doları aşan en karlı tokenler ve kripto paralar ortasında liderliğini koruyor. Piyasa bilgilerine nazaran token %86 karlılık oranı ile tutuluyor, bu da piyasadaki durumların %86’sının cari fiyatın altında açıldığı manasına geliyor. Tüm BAT sahiplerinin yalnızca %12’si tokenlerini ziyanda tutuyor. Piyasadaki en karlı ikinci token olarak, Matic tüm vakitlerin en yüksek düzeyinden bu yana %22’den fazla geri çekildi ve şu anda son altı günde %13’lük bir karla 2.2 dolarda süreç görüyor.

Ethereum‘un piyasa performansı ise rakiplerinin bir ölçüde gerisinde kalıyor. Piyasadaki en büyük ikinci kripto para ünitesine gelince, Ethereum ne yazık ki Matic yahut BAT’a ayak uyduramıyor ve şu anda %73 karlılık oranı gösteriyor. Son birkaç gün içinde Ether, Polygon’un tokeni ile birebir sonuçları gösteremedi ve yalnızca %1 kazanmayı başardı. Her üç kripto para da da Aralık 2021’in sonundan bu yana güçlü bir düzeltme yaşadı ve bedellerinin yaklaşık %20’sini kaybetti, bu da kârlılıklarını ortalama olarak neredeyse %100’den %80’e düşürdü.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen siteye erişebilmek için reklam engelleyici kapatın.