Kripto Haber

DeFi Alliance 300 Web 3 Liderinden 50 Milyon Dolar Arttıktan Sonra ‘Alliance DAO’ Oldu

En iyi kripto hızlandırıcı, DAO’yu 50 milyon dolara ayarlıyor.

Sushi’den Olympus DAO’ya platformların kuluçka merkezi olan DeFi Alliance, Perşembe günü kendisini “Alliance DAO” olarak yeniden adlandırdı. Kripto yatırımcılarından, yöneticilerden, NFT boğalarından ve ayrıca Jake Paul’den kim-kim, kendine özgü “dijital başlangıç ​​​​ulusunu destekledi. ”

Proje kurucusu Imran Khan’a göre, Libra’nın ortak yaratıcısı Morgan Beller’den OpenSea’den Devin Finzer’a kadar 300 kadar katılımcı fon sağladı.

Yeni çıkarılan merkezi olmayan özerk kuruluş (DAO) için yeni takma adın anlamı biraz TBD’dir. Alliance, yönetim belgeleri ve “hangi hizmetleri sağlayacağına” dair açıklamalarla önümüzdeki aylarda “şekil almaya başlayacağını” söyledi. Üyelik detayları da gelecek.

İlk olarak Mart 2020’de Chicago DeFi Alliance olarak başlatılan, yüksek güçlü Windy City ticaret şirketlerinden oluşan konsorsiyum, o zamanlar 500 milyon dolar civarında bir değere sahip olan o zamanlar yeni ortaya çıkan DeFi sahnesine hizmet eden projeleri teşvik etmeye çalıştı. DeFi Lama.

Basın zamanında, DeFi Alliance’ın dördüncü hızlandırıcı grubunun bir üyesi olan merkezi olmayan ticaret platformu Sushi, 5 doları elinde tutuyordu. Tüm çoklu zincir entegrasyonlarında 46 milyar.

Devamını oku: Chicago’nun Ticaret Firmaları Yeni ‘İttifak’ ile DeFi’ye Bakıyor

Arşiv’e göre, geçtiğimiz Ekim ayında kendisine “Web3 Hızlandırıcı” demeye başlayan İttifak. org, atalarının kripto için milyarlarca kullanıcı vizyonunu koruyacak. Kripto VC emektarı Khan, oraya ulaşmanın kurucu odaklı bir DAO şeklinde yeniden yapılanmayı gerektirdiğini söyledi.

“Bu kurucuların kripto para birimini kullanacak ürün türlerini inşa edebilmeleri için Web1 kurucularından ve Web 2 kurucularından yardım almaları gerekiyor” dedi. Üçünden de küçük bir kısmı Alliance’ın ilk katkıda bulunan 300’ünü oluşturuyor, dedi.

Wen jetonu mu?

Khan’a göre, kurucular ve kurucular için bir DAO kurucuları krallığın bir madeni parasını çıkarmayı planlıyor. Likit bir tokenin düzenleyici sahneye kadar “altı ila 12 ay” içinde işlem görmeye başlayabileceğini söyledi. İlk etapta bu tokeni yalnızca incelenen kişiler satın alabilecek, dedi.

Bu, esasen DAO üyeliğini onaylanmış kurucular sınıfıyla sınırlandırıyor, ancak meseleyi inşaatçılara özel tutmak biraz önemli.

“DAO’muz, nihayetinde Web 3 için inşa eden dünyanın en iyi kurucuları için bir kurucu DAO’dur,” dedi Khan.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen siteye erişebilmek için reklam engelleyici kapatın.