Alt Coin

Değerli Gelişme: Dünyaca Ünlü Borsa, Bu 2 Altcoin’i Listeliyor!

Dünyanın en büyük kripto para ünitesi ETP ihraççısı 21Shares AG (21Shares), bugün iki yeni altcoin ETP’sinin BX Swiss’te listelendiğini duyurdu. Kriptokoin.com olarak ayrıntıları aktarıyoruz…

BX Swiss, 2 tanınan altcoin projesini listeliyor

Decentraland (MANA) ve FTX Token (FTT), 21Shares’in bugün BX Swiss’te tanıttığı iki yeni kripto borsasında süreç gören eserleri (ETP’ler). Zürih merkezli “BX Swiss AG”, BX Swiss olarak bilinen bir İsviçre borsasını işletmektedir. Aşağıdaki tweet, birazdan değineceğimiz MANA ve FTX ETP’lerinin özelliklerini içeriyor.

21Shares’in CEO’su ve kurucu ortağı Hany Rashwan’a nazaran bir metaverse coin olarak MANA’nın listelenmesi kıymetli bir adım:

Eser portföyümüze dünyanın birinci NFT’sini ve tek metaverse ETP’sini ve ayrıyeten dünyanın en büyük kripto borsalarından birini eklemek, kriptoyu herkes için erişilebilir kılmak için kıymetli bir adımdır.

21Shares hakkında

21Shares tarafından 28’den fazla kripto ETP’si ve dünyanın birinci Binance ETP’leri, dört Kripto Endeks Sepeti ve iki stake teşvik ETP’si (Tezos ve Solana) dahil olmak üzere 100’den fazla liste yönetiliyor. Chainlink (LINK), Terra (LUNA) ve Uniswap (UNI) ETP’leri yakın vakitte Euronext Paris ve Euronext Amsterdam’da 21Shares ile listelendi. ALINK FP, LUNA FP ve AUNI FP etiketleri altında, kriptoyla ilgili üç eser Euronext’in Paris kolunda birinci sefer sahneye çıktı.

  • 21Shares Decentraland ETP (MANA): Decentraland, kullanıcıların sanal arazi satın almaları da dahil olmak üzere içerik ve uygulamalar oluşturmasına, keyfini çıkarmasına ve bunlardan para kazanmasına imkan tanıyan, dünyanın birinci merkezi olmayan ve kullanıcıya ilişkin sanal gerçeklik platformu. Bugün itibariyle 180 milyon dolardan fazla arazi satıldı.
  • FTX, türevler, opsiyonlar, volatilite eserleri ve kaldıraçlı süreçler üzere eserler sunan değerli bir kripto türev borsasıdır ve 21Shares FTX Token ETP’ye (AFTT) nazaran günlük 2,5 milyar dolar yahut daha fazla süreç hacmiyle üçüncü en büyük borsa tokeni. Kullanıcılar FTT’yi stake edebilir, ticaret fiyatı tasarrufu elde edebilir ve FTT token kullanarak idare seçimlerinde oy kullanabilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen siteye erişebilmek için reklam engelleyici kapatın.