Alt Coin

Deneyimli Analist, 2022 İçin Seçtiği 5 Altcoin’i Duyurdu!

Deneyimli kripto analisti Lark Davis, 2022 için radarına aldığı 5 altcoin projesini ve neden yükselebileceklerini paylaşıyor. İşte ayrıntılar…

Altcoin projeleri bu gelişmeleri bekliyor

Davis’in listesindeki birinci aday Ethereum ve analistin fiyat iddiası 20.000 dolar. Başkan altcoin projesi bunu yapabilmek için milyarlarca dolarlık TLV’ye ve PoS’a geçiş üzere kimi büyük katalizörlere sahip. Ayrıyeten, Ethereum, EPI 1559 ile birlikte Ethereum gelecek yıl deflasyonist olacak. Bu nedenlerle analist, 2020’de Ethereum için hayli optimist olduğunu paylaşıyor.

Elrond, ölçeklenebilirliğe ve düşük süreç fiyatlarına öncelik vermeyi amaçlayan bir akıllı mukavele platformunu çalıştırmak için dağıtılmış bir bilgisayar ağını teşvik etmeyi amaçlayan bir yazılımdır. Dahası, Ethereum ve Zilliqa üzere büyük Blokchain’lere karşı rekabet edecek biçimde tasarlanmıştır. Elrond temelde Ethereum 2.0’dır ve DEX’leri, USDC’yi Elrond ile takas edebileceğiniz Uniswap’a misal. Bunların dışında proje, Audi ve öteki büyük otomobil oyuncuları tarafından desteklenen araç içi oyunlara ve VR özelliklerine sahiptir.

2022’ye girerken Polygon’da fazla şey olduğunu görüyoruz. Bu yüzden DAvis, MATIC’i birinci 3’e yerleştiriyor. Polygon, EIP 1559’u uyguladı, bu nedenle Polygon’daki her süreç, uzun vadede biraz MATIC yakacak ve bu, Polygon fiyatı için olumlu bir haber. Analiste nazaran kullanıcılar her zamankinden daha güçlü artıyor, yeni satın almalar daha fazla uygulama geliyor.

Kriptokoin.com analizlerini paylaştığımız Lark Davis’in listesindeki bir sonraki kripto Solana (SOL). Projeyle ilgili fikir ve birinci çalışmalar 2017’de başlarken, Solana, merkezi İsviçre’nin Cenevre kentinde bulunan Solana Vakfı tarafından Mart 2020’de resmi olarak başlatıldı. Analiste nazaran Solana’da gas fiyatları çok düşük olduğundan, Solana’nın NFT’ler, token’ler ve gibisi şeyler için nitekim hoş bir kullanıcı tecrübesi var. Ayrıca oyunlarda, Solana’nın kaliteli eserler çıkarttığı bir dal.

Lark’ın 2022’de izlediği son altcoin Wilder World. WILD, Wilder World’ün mahallî token’idir ve Wilder DAO için yönetişim token’i olarak hizmet eder. Wilder World, metaverse’yle alakalıdır ve geniş bir NFT yelpazesi bulunuyor. Analiste nazaran metaverse giderek daha fazla şey benimsendikçe, WILD büyümeye devam edecek.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen siteye erişebilmek için reklam engelleyici kapatın.