Alt Coin

Deneyimli Analist, Aldığı 2 Altcoin’i Paylaştı: 3-4 Ay İçinde…

Türkiye’de yaygın olarak takip edilen kripto para analisti Erhan Ünal, yakın vakitte attığı bir tweet’te 3-4 ay içinde potansiyel gördüğü 2 altcoin projesini paylaştı ve alım yaptığını söyledi. Kriptokoin.com olarak ayrıntıları paylaşıyoruz…

Kripto para analisti, bu 2 altcoin projesine dikkat çekti

Twitter’da 400 binin üzerinde takipçisi olan kripto para analisti ve stratejisti Erhan Ünal, dün attığı tweet’inde “3-4 aylık yeni yatırım yapmak isteyenler için” potansiyel gördüğü 2 altcoin’i paylaştı. Bunlar, Mobox (MBOX) ve Ethereum Name Service (ENS) idi. Ünal, “Ben alımlarımı yaptım,” diyerek kendisinin bu 2 coin’e yatırım yaptığını belirtti.

Analistin bahsettiği birinci altcoin olan Mobox (MBOX), yield farming’i NFT’lerle birleştirme emeli güdüyor. Ekosistemde fiyatsız olacak halde play-to-earn oyunları yaratıyor. Binance Smart Chain kullanan MOBOX, NFT’ler için çapraz zincir (cross-chain) ve çapraz platform fonksiyonelliğini birleştirerek gerçek NFT birlikte çalışabilirliğini gösterir. Yazım sırasında MBOX, 5.45 dolardan el değiştiriyor ve son 24 saatte yüzde 5.82 yükselmiş durumda.

Ünal’ın dikkat çektiği bir başka coin olan Ethereum Name Service (ENS) ise Ethereum Blockchain’inde çalışan açık, halka açık, merkezi olmayan bir kimlik protokolü olarak fonksiyon görüyor. ENS, Ethereum Name Service protokolünün hazinesini ve temel parametrelerini yöneten ENS DAO’nun yönetişim tokenıdır. Kullanıcılar, ENS’e mahsus “.ETH” isimlerini kaydedebiliyor. ENS, yazım sırasında, yüzde 1.87’lik bir bedel artışı ile 43.08 dolardan el değiştiriyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen siteye erişebilmek için reklam engelleyici kapatın.