Alt Coin

Deneyimli Analist Patlayacak 3 Altcoin’in İsmini Verdi!

Deneyimli analist Cantering Clark, bir altcoin için büyük bir trend değişiminin meydana geldiğini ve iki kripto paranın yükseliş formasyonları oluşturduğunu söylüyor. Bu yazıda ICE, SPELL ve AVAX’a dair Clark’ın son tahlillerine göz atıyoruz.

Cantering Clark, altcoin projelerinin trend tahlilleriyle başlıyor

Cantering Clark takma isimli Twitter analisti, 95.000 takipçisine, multichain getiri optimizasyon platformu Popsicle Finance’in lokal token’i ICE’yi yakından takip ettiğini söyledi. ICE’nin tüm vakitlerin en yüksek düzeylerinden yeterli bir halde çıkması ve ani güç belirtileri göstermesiyle Cantering Clark, bir trend değişiminin devam edebileceğini söylüyor. Analist ICE’nin gücünü ölçmek için Wrapped Ethereum çiftinde (ICE/WETH) ICE’yi tahlil ediyor:

Grafik hacimli gözüküyor. Söylentiler + Büyük isimlerin dayanağı + Trend değişimi.

Analistin ayrıyeten, kullanıcıların stablecoin Magic Internet Money’den (MIM) kredi almak için faiz getiren teminat yatırmasına imkan tanıyan ve pasif gelir sağlayan abracadabra.money’nin token’i SPELL’e de bakıyor. Cantering Clark’a nazaran SPELL, kripto piyasasının geri kalanında eşsiz bir trend değişikliği gösteriyor:

SPELL’den daha pak bir trend değişikliği olduğundan emin değilim. Birçok altcoin, tepelerden %70-80 düştükten sonra soğuduğundan, 1 ila 1 günlük vakit diliminde W taban formasyonu yanlışsız vakitte. Kayda bedel yatırımcı durumları var.

Analist, Ethereum rakiplerinde göz atıyor

Analistin radarında olan bir Ethereum rakibi, akıllı mukavele platformu Avalanche (AVAX). Clark’a nazaran, 120 dolar düzeyinin net bir kırılmasının akabinde ATH düzeyleri yakın olabilir:

AVAX tam bir canavar. Mümkün dayanak ve direnç dönüşümüyle 120 dolar civarında güçlü görünüyor. Sırada ATH düzeyleri.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen siteye erişebilmek için reklam engelleyici kapatın.