Alt Coin

Deneyimli Analist, Satın Aldığı Altcoin’i Duyurdu! İşte Nedeni

Türk kripto para piyasasında tanınan olan analist Erhan Ünal, 424 bin Twitter takipçisine en son satın aldığı altcoin projesini paylaştı ve nedenlerini açıkladı. Detaylar için Kriptokoin.com okumaya devam ediniz.

Analistin aldığı altcoin projesine ait gaye düzeyleri ne?

Deneyimli analist Erhan Ünal, altcoin projesi PancakeSwap (CAKE) satın aldığını paylaştı ve PancakeSwap üzerinden CAKE’ in Stake getirisinin yıllık %64,4 olduğunu belirtti. PancakeSwap, BEP-20 Pancake tokeni (CAKE) tarafından desteklenen Binance Smart Chain (BSC) üzerine konseyi merkezi olmayan bir kripto para borsası (DEX). CAKE tokeni, PancakeSwap protokolünde kullanılan ve token takasları için uygun hale getirilen birkaç token’den biri.

Analiste nazaran, altcoin fiyatı son düşüşlerle birlikte makul düzeylere kadar geriledi. Analist, fiyatının en major dayanak bölgesine kadar ulaşmasının ve bu müddet zarfında stake getirisinin tatmin edici bir oranda olduğu için 10,8 dolar maliyetle satın aldığını belirtiyor. Yazının yazıldığı sıralarda CoinMarketCap datalarına nazaran altcoin fiyatı son 24 saat içinde %2,76 yararla 11,25 dolardan süreç görüyordu. Erhan Ünal, yaptığı yatırımı önümüzdeki 3-4 aylık süreç boyunca taşımaya devam edeceğini belirtiyor ve 10,10 dolar – 9, 50 dolar takviye bölgelerine rağmen fiyat amacı olarak 17,35 dolar ve 26,45 dolar düzeylerini veriyor.

Kaynak: Erhan Ünal / Twitter

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen siteye erişebilmek için reklam engelleyici kapatın.