Alt Coin

Derin Cepliler, Fiyat Düştükçe Bu Altcoin’den Topluyor!

Cardano (ADA), son piyasa çöküşü sırasında en sert etkilenen kripto paralardan biri oldu. Şimdiye kadar ATH düzeyinin %60’ından fazlasını kaybetti ve yatırımcılarının birçoklarını kayıp bölgesine getirdi. Ayı trendi, altcoin holder’ları ortasında alarma neden oldu. Lakin, birden fazla balina olmak üzere kimileri bunu varlıklarını artırmak için bir fırsat olarak değerlendirdiği için herkes bu türlü hissetmiyor üzere görünüyor. Detaylar için Kriptokoin.com okumaya devam ediniz.

Balinalar altcoin projesinden topluyor

Tahlil firması Santiment’in bir raporu, husus ADA olduğunda balinalar ortasında geniş bir birikim eğilimi gösteriyor. Altcoin fiyatı düştüğü için büyük yatırımcılar satın alma faaliyetlerini hızlandırdı. Biri, kripto paranın paha kaybıyla, büyük holdinglere sahip balinaların daha fazla kayıptan kurtulmak için çantalarını boşaltacağını düşünürdü. Bunun yerine, bu balinalar bunu bir satın alma fırsatı olarak görüyor.

Hassaslık raporu,  ilk sıradaki ADA balinalarının son 10 gün içinde varlıklarını ikiye katladığını gösteriyor. Bu mühlet zarfında, ADA’nın fiyatı, bedelinin yaklaşık %34’ünü kaybetti. 10.000 ila 1 milyon ADA ortasında tutan balina cüzdanları, o vakitten beri evvelki varlıklarını en az ikiye katladı. Toplamda, bu balinalar 10 günlük bir müddet içinde toplu olarak 53 milyon dolar kıymetinde ADA satın aldı.

Cardano holder’larının birden fazla, IntoTheBlock’tan gelen datalarla gösterildiği üzere, kırmızı renkte kalıyor. Altcoin şu anda tüm birinci sıralarda olan kripto paraların en düşük kâr oranlarından birine sahip ve holder’larının sırf %9’unun kârda olduğu söyleniyor. Tüm Cardano yatırımcılarının %84’ü, varlıkları ziyanda olduğu için çaba etmeye devam ederken, sırf %7’si tarafsız bölgede tutunuyor.

Altcoin, geçen yıl etkileyici bir rallide 3 doların üzerine çıkmayı başarmıştı. Lakin, o vakitten beri üzücü bir düşüş ve çöküş kıssası oldu. Bu, ATH bedelinden yaklaşık 2 dolar düştüğünü gösteriyor. Balinaların alımları, altcoin için olumlu olsa da stop-gap’ın ne kadar süreceğini söylemek için şimdi çok erken.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen siteye erişebilmek için reklam engelleyici kapatın.