Alt Coin

Dev Balina, Bu Altcoin’den Milyonluk Aldı: Fiyat Sıçradı!

Günün kıymetli haberleri WhaleStats tarafından tespit edilen balina transferleriyle geliyor. En büyük 1.000 Ethereum balinasını izleyen on-chain tahlil firması, ikinci en büyük cüzdanın 2.690.000 dolar pahasında 1 milyon MATIC satın aldığını duyurdu. IntoTheBlock dataları de, son yükselişin arından tüm MATIC yatırımcılarının kârda olduğunu gösteriyor. Polygon’un bu coşkusu yakın tarihte duyurdu kıymetli kilometre taşlarından kaynaklanmaktadır. Gelin günün dev altcoin süreçlerine ve fiyata tesirine göz atalım.

Altcoin balinaları milyonluk MATIC satın aldı! Tüm yatırımcıları kârda

Kriptokoin.com olarak aktardığımız WhaleStats datalarına nazaran Polygon (MATIC), son 24 saat içinde en çok satın alınan 10 token ortasında yer aldığı için balinalar ortasında bir hit üzere görünüyor. Bu alımlara MATIC’in fiyatı da son 3 gün içinde %28 yükseldi. Aşağıdaki IntoTheBlock tablosu tüm MATIC yatırımcılarının kârda olduğunu göstermektedir.

  • IntoTheBlock’un Giriş/Çıkış indikatörü, Polygon sahiplerinin %100’ünün 2,63 dolarlık bir fiyatla kârda olduğunu gösteriyor. Giriş/Çıkış serisi indikatörü, kârlarına nazaran kripto paraların adreslerini ve hacmini sınıflandırır.

Polygon kilometre taşlarını duyurdu

Polygon, hem kendi altyapısı hem de daha geniş Ethereum ekosistemi için Uniswap’ın Polygon’da yayınlanacağı bir öteki kıymetli kilometre taşını duyurdu. Tüm Uniswap V3 mukaveleleri Polygon PoS mainnet’te dağıtıldı ve Polygon artık resmi Uniswap orta yüzünde destekleniyor. Ayrıyeten, 22 Aralık’ta web tarayıcısı Opera, Polygon’un ekosistemini evvel Opera’nın 80 milyonu aşkın Android taşınabilir aygıt kullanıcısına, akabinde başka aygıt ve platformlardaki kullanıcılara açacak.

  • MATIC, yazının yazıldığı sıralarda 2.56 dolardan süreç görüyor ve birebir vakitte piyasa pahasına nazaran 14. en büyük kripto para ünitesi olarak yer alıyor. CoinGecko datalarına nazaran, Polygon MATIC bir yılda %13,765.4 arttı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen siteye erişebilmek için reklam engelleyici kapatın.