Alt Coin

Dev Balinalar, Düşüşte Bu 2 Altcoin’den Biriktiriyor!

Kurumsal yatırımcılar ve büyük cüzdanlar tarafından denetim edilen sermaye olan akıllı para, Noel boyunca dalgalandı. Bilgilere nazaran balina kümeleri, düşüş müddetince iki altcoin projesinden biriktirdi.

Analistler, bu 2 altcoin projesinde balina adreslerinin sayısındaki artışa dikkat çekiyor

Balina hareketleri altcoin fiyatları üzerinde tesirlidir. Kripto bilgi firması Santiment’teki analistler, balina adreslerinin sayısında bir artış gözlemlediler. Balinalar, Crypto.com zincirinin mahallî tokenı olan CRO’yu biriktiriyor. 100.000 ila 10 milyon pahasında CRO tutan adresler varlıklarını artırdı. Büyük cüzdan sahiplerinin birikimi, Crypto.com’un Los Angeles’ın spor arenasının isim haklarını satın almasıyla başladı.

Bir DeFi protokolü olan Uniswap, 2021’in birinci yarısında fiyat artışına şahit olan kilit projeler ortasında yer alıyor. Bilgilere nazaran büyük cüzdan adresleri, fiyatlardaki son düşüş nedeniyle çantalarına daha fazla UNI tokenı eklemek istiyor. Layer 1 Ethereum ölçeklendirme tahlilleri, Noel tatillerinde bir fiyat artışına şahit oldu. AltcoinSherpa isimli bir kripto para analisti, altcoin rallisinin başladığına inanıyor.

Ayrıyeten Uniswap’ın Polygon ağında piyasaya sürülmesinden bu yana, altcoin ağının zincir içi aktivitesinde bir artış var. Kriptokoin.com olarak da bildirdiğimiz üzere Uniswap sahiplerinin %99,3’ü Uniswap v3’ü Polygon’a getirme teklifini desteklemek için oy kullandı. Ek olarak, Uniswap’ın Polygon ağında lansmanını hızlandırmak için 20 milyon dolarlık bir fon teklif edildi. Bu, Uniswap fiyatı için yükseliş anlatısını körükledi. Balina birikimi devam ederken, birtakım analistler Uniswap ve Crypto.com’da bir fiyat artışı öngörüyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen siteye erişebilmek için reklam engelleyici kapatın.