Alt Coin

Dev Balinalar, En Çok Bu Altcoin’lerde Al-Sat Yapıyor!

Kripto para piyasası yeni yıla 100 bin dolar beklentileriyle hazırlanırken 40 bin doların direnç olacağından habersizdi. Pekala, balinalar taban fiyattan en çok hangi altcoin projelerinden topluyor? WhaleStats bilgilerine nazaran bugün yaklaşık %50 artışla 0.00003493 dolara ulaşan Shiba Inu olabilir…

Altcoin balinaları bugün Shiba’yı tepeye taşıdı

WhaleStats tarafından sağlanan en son istatistiklere nazaran, Shiba Inu en büyük Ethereum balinaları ortasında en çok süreç gören token olarak Curve DAO Token’ı (CRV) geride bıraktı. Shiba Inu’nun (SHIB) ayrıyeten Ethereum balinaları ortasında en bedelli üçüncü kripto para ünitesi olduğu belirtiliyor.

Yazının yazıldığı sıralarda, Ethereum balinalarının ortalama kıymeti 1.553.784 dolar olan 55.267.322.781’den fazla Shiba Inu token’i var. WhaleStats bilgilerine nazaran Shiba Inu balinaları Twitter DAO, RON, Ethereum (ETH), Starshib ve USD Coin başta olmak aşağıdaki coin/token’lerden de tutuyor.

  • Polygon (MATIC)
  • Decentraland (MANA)
  • OKEx (OKB)
  • Crypto.com (CRO)
  • Bitpanda (BEST)

Shiba Inu (SHIB) fiyat tahlili

Shiba Inu (SHIB) fiyatı da 3 aylık düşüş trendini kırmayı başardı ve Ethereum balinalarının göğüs token’e büyük ilgi göstermesinin bir sonucu olarak grafiklerde güçlü bir yükseliş yapısı oluşturuyor. Önümüzdeki muhtemel boğa koşularında, Shiba Inu’nun yeni ATH düzeyi belirlemesi bekleniyor; lakin, bunu yapmadan evvel, analistlere nazaran evvel 0.000030 ve 0.000060 dolar dirençlerini aşması gerekiyor.

Shiba Inu, Ekim ayında bir evvelki boğa koşusu sırasında ATH fiyatı 0.00008845 doları kaydetti. CoinMarketCap datalarına nazaran, bu tepe fiyata 28 Ekim 2021’de, yaklaşık 3 ay evvel ulaşıldı. WhaleStats ayrıyeten, dev cüzdanların toplam Shiba Inu arzının dörtte birini denetim ettiğini söylüyor. Kriptokoin.com olarak aktardığımız yeni istatistiklere nazaran, şu anda en büyük 100 Shiba Inu balinası, toplam arzın neredeyse dörtte birini (%26) denetim ediyor. Yazım sırasında Shiba Inu (SHIB), birinci 100 kripto para ünitesi ortasında en yüksek 24 saatlik çıkara ulaştı. Günün %50’ye ulaşan rallisini küçük bir düzeltmeyle muhafazaya çalışıyor. Göğüs token böylelikle MATIC ve BUSD üzere hacim devlerini bir sefer daha geride bırakıyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen siteye erişebilmek için reklam engelleyici kapatın.