Alt Coin

Dev Balinalar, SHIB Dışında Bu DeFi Altcoin’inden Stokluyor!

Chainlink, Shiba Inu dışında Ethereum balinaları ortasında en çok hit olan kripto oldu. Chainlink, Shiba Inu (SHIB)’nun yanı sıra Ethereum balinaları ortasında en tanınan 10 kripto para ortasında katıldı. Detaylar Kriptokoin.com’da.

SHIB üzere o da tercih ediliyor

WhaleStats’a nazaran Chainlink, son 24 saat içinde en çok süreç gören token olarak sıralandığı için Ethereum balinaları ortasında en çok aranan kişi haline geldi. WhaleStats, 1.000 ETH adresinin cüzdanlarını ve varlıklarını takip ediyor. En son bilgilere nazaran, Chainlink artık balina seviyesindeki adreslerde tüm varlıkların %1,21’ini yahut 259.571.965 dolar kıymetinde olan kısmını oluşturuyor. Shiba Inu, dolar pahasına nazaran en büyük token durumu olmaya devam ediyor ve varlıkların %8,52’sini yahut 1,817,665,171 dolarlık kısmını kapsıyor. Ethereum balinaları, WhaleStats metriklerine nazaran, satın alınan ve satılan birinci 10 token ortasında yer aldığından, son 24 saat içinde LINK alıp satıyor.

Chainlink, 4 Aralık pazar satışları sırasında 11 Kasım’ın en yüksek düzeyi olan 38.32 dolardan 16.72 dolara düştü. Yatırımcılar daha fazla hareket için ipuçları ararken, fiyat şu anda 20 dolar civarında konsolide oluyor. Merkezi olmayan oracle blockchaini, 10 Mayıs’taki tüm vakitlerin en yüksek düzeyi olan 52,88 dolardan %60’tan fazla düşüşte. Balinalar, en sevdikleri tokenleri biriktirmek için tipik olarak düşüş yahut makro konsolidasyon periyotlarından yararlanır. Donuk fiyat hareketine karşın, Chainlink en yaygın entegre ağlardan biri olmaya devam ediyor. Son vakitlerde, hava varsayımı kaynağı AccuWeather, Chainlink’te canlı bir node duyurdu. Chainlink, gün için %4.06 artışla 20.30 dolardan süreç gördü ve piyasa kıymetine nazaran 20. en büyük kripto para ünitesi oldu.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen siteye erişebilmek için reklam engelleyici kapatın.