Alt Coin

Dev Bitcoin Borsası Binance Ekliyor: BDOT Nedir?

Ünlü Bitcoin borsası Binance, BDOT/DOT ticaret çifti için süreçleri başlatacağını duyurdu. Pekala Binance’in eklediği BDOT nedir? Kriptokoin.com olarak, ayrıntıları sizler için derledik, birlikte mevzuyu inceleyelim…

Binance, BDOT/DOT ticaret çifti için süreçleri başlatacağını duyurdu

Binance, BDOT/DOT ticaret çifti için 28.01.2022 tarihinde süreçleri başlatacağını duyurdu. Ayrıyeten borsa duyuruda şu kıymetli noktaları da vurguladı:

  • BDOT, para yatırma yahut çekme süreçleri için kullanılamaz.
  • Kullanıcılar, 27.01.2022 tarihinden itibaren Binance’in DOT Slot Müzayede portalında DOT’larını BDOT’a çevirebilecekler.

Binance’in eklediği BDOT nedir?

BDOT, 1:1 oranında DOT’a dönüştürülebilen, DOT Slot Müzayedesinde stake edilen DOT’u temsil eden tokenize edilmiş bir varlıktır. 96 hafta yahut daha uzun sürebilen kiralama müddeti boyunca kullanıcılar DOT’larını kullanamayacaklar. Bu nedenle, kullanıcılara bir likidite tahlili sağlamak için BDOT yayınladık ve BDOT/DOT ticaret çiftini başlattık. DOT kiralama müddeti sona erdiğinde, kullanıcılar BDOT varlıklarını temel alarak BDOT’larını 1:1 oranında DOT’a çevirebilecekler. Daha fazla bilgi için Binance’in DOT Slot Müzayede portalını ziyaret edin. Binance BDOT ile ilgili şu değerli konulara da vurgu yapıyor:

  • BDOT, stake edilen DOT’unuzu 1:1 temelinde temsil eden tokenize edilmiş bir varlık olsa da fiyat piyasa tarafından belirlenir ve DOT fiyatından daha yüksek yahut daha düşük olabilir. Lütfen ilgili risklerin farkında olun.
  • Kullanıcılar, kiralama müddeti içinde BDOT’larını satarlarsa, oy verdikleri projelerden oylama mükafatlarını almaya devam edecekler; ancak ikincil ticaret piyasasından BDOT satın alan kullanıcılar bu oylama mükafatlarını almayacak.
  • Slot kiralama müddetinin 24.10.2023 tarihinde sona ermesi bekleniyor ve kullanıcılar daha sonra DOT Slot Müzayede portalında BDOT’u 1:1 oranında DOT’a dönüştürebilir. Lütfen kiralama mühletinin bitiş tarihinin Polkadot ağının blok yüksekliğine nazaran belirlendiğini ve değişebileceğini unutmayın.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen siteye erişebilmek için reklam engelleyici kapatın.