Alt Coin

Dev Borsa, Bu Altcoin’e Gözleri Çevirdi: Benzersiz!

Önde gelen borsalardan Kraken’e nazaran tanınan altcoin Cardano araştırma tabanlı optimizasyonda öne çıkıyor ve Cardano’nun benzersizliği, bilimsel araştırmaya dayalı optimizasyona bağlı görünüyor. Mevzunun detayları Kriptokoin.com’da.

Kraken bu altcoin projesine dikkat çekti

Kraken borsası, Cardano ve Ethereum‘u karşılaştıran son notlarında, Cardano’nun bilimsel araştırmaya dayalı cazibeli optimizasyonu ile farklılaştığını belirtiyor. Cardano ve Ethereum, her ikisi de misal teklifler sunduğundan sıklıkla karşılaştırılır. Geliştiriciler ayrıyeten merkezi olmayan uygulamalar (dApp’ler) oluşturmak ve akıllı mukaveleleri aktifleştirmek için her iki blockchainden de zincirinden de yararlanabilir.

Kraken, “Cardano çığır açan yeni özellikler vaat etmese de, kullanıcılar ve geliştiriciler, kripto para ünitesini bilimsel araştırma ve resmi doğrulamaya dayalı cazibeli optimizasyonlar sunan bir varlık olarak bulabilirler” diye belirtiyor. Bu ortada optimizasyon çizgileri boyunca, Cardano‘nun cüzdanının en son sürümünü entegre eden ve yeni Cardano nodu v1.33.0’ı destekleyen bir güncelleme olan Daedalus Flight 4.8.0 yayınlandı. Bu sürüm ayrıyeten Cardano node çalışma vakti sistemini (RTS) aktifleştirmek için tasarlanmıştır.

Öte yandan, Cardano oyununu geliştiriyor. Cardano ve Ethereum, süreç hacmi açısından rekabetleriyle tanınırlar. Cardano süreç hacimlerinin Ethereum’u aştığını ve ADA kullanıcılarının daha ucuz süreç fiyatları ödediği gelen haberler ortasında. Cardano, Vitalik Buterin tarafından oluşturulan ve 2035 yılına kadar hangi Ether alternatifinin dünyanın önde gelen kripto para ünitesi olabileceğini sorduğu bir ankette de kazandı. Cardano, oyununu geliştirerek, önümüzdeki haftalarda DeFi proje lansmanlarında süreç trafiğini ele almak için nod iyileştirmeleri eklemeye devam ediyor. Cardano’nun kurucusu Charles Hoskinson kısa müddet evvel Cardano düğümü v1.33.0’a uyumluluk ekleyen yeni GitHub sürümü hakkında bir tweet paylaştı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen siteye erişebilmek için reklam engelleyici kapatın.