Alt Coin

Dev Fon Yöneticisi: Ayı Piyasasındayız! Bu 4 Altcoin’e Bakın

Morgan Creek Capital Management’tan Mark Yusko, piyasadaki çöküşe nispeten âlâ dayanabileceğine inandığı dört altcoin projesini paylaşıyor. Kriptokoin.com olarak, ayrıntıları sizler için derledik, birlikte mevzuyu inceleyelim…

Mark Yusko: Bu 4 altcoin projesine bakın! Harika…

Mark Yusko, Solana (SOL), Avalanche (AVAX), Cosmos (ATOM) ve Polkadot (DOT)’un ayı piyasasından sağ çıkabilen kripto paralar ortasında olduğunu belirtiyor.  Solana durumunda Morgan Creek kurucusu, piyasa bedeline nazaran yedinci en büyük Blockchain’in “harika bir protokol” olduğunu söylüyor. Mark Yusko mevzuya yönelik açıklamalarına şunları ekliyor:

Muhtemelen önümüzdeki fiyatta hala bir ölçü potansiyel oynaklık var. Ama uzun vadede bence olağanüstü bir protokol.

Mark Yusko’ya nazaran, önümüzdeki 12 ay boyunca bir ayı piyasasında olacağız!

Mark Yusko’ya nazaran, kripto para üniteleri, bir sonraki Bitcoin halving aktifliği bir boğa döngüsü başlatmadan evvel, önümüzdeki 12 ay boyunca bir ayı piyasasında olacak. Mark Yusko bahse yönelik açıklamalarına şunları ekliyor:

Gördüğünüz şey kripto paralar katiyen bir ayı döngüsünde. Önümüzdeki 12 ay boyunca gayret edecek, akabinde bir sonraki yarılanma olayının tetiklediği bir sonraki boğa döngüsüne geri döneceğiz.

Son Bitcoin (BTC) halving aktifliği Mayıs 2020’de gerçekleşti. Bir sonrakinin 2024’ün ilk altı ayında gerçekleşmesi bekleniyor.

Mark Yusko, Bitcoin’in pay senetleriyle alakalı olmadığını belirtiyor

Mark Yusko ayrıyeten, Bitcoin’in pay senetleriyle bağlantılı olmadığını, lakin daha kısa vakit dilimlerinde o denli görünebileceğini söylüyor. Örneğin; Bitcoin, Federal Rezerv’in faiz oranlarını artırma niyetinin akabinde yıldan bugüne %9,89 düşen Nasdaq’a kıyasla bugüne kadar %7,77 düştü. Mark Yusko bahse yönelik açıklamalarına şunları ekliyor:

Kısa vadede korelasyonu hesaplayamazsınız. Sadece matematik çalışmıyor. Ve evet, gerilim vakitlerinde ‘bütün korelasyonların teğe gittiği’ doğrudur. Uzaklaştırın, Bitcoin’in pay senetleriyle korelasyonu uzun müddetler için 0.15’tir. Bazı haftalar, birtakım aylar yükselir, lakin uzun vadede hala 0,15 ve tahvillere 0’dır.

Korelasyon -1 ile 1 ortasında bir kıymet alabilir. Kıymet ne kadar yüksekse korelasyon o kadar güçlü ve kıymet ne kadar düşükse korelasyon o kadar zayıf olur.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen siteye erişebilmek için reklam engelleyici kapatın.