Alt Coin

Dev Gelişme: Dünyaca Ünlü Şirket, Bu Altcoin ile Ortak Oldu!

Elektrik şirketi Schneider Electric, ekosistem ortağı olarak tanınan altcoin VET’in ardındaki VeChain ile paydaşlık kurdu. Kriptokoin.com olarak ayrıntıları aktarıyoruz…

Tanınan altcoin, Schneider Electric ile paydaşlık kurdu

VeChain, Schneider Electric’in ekonomiyi dijitalleştirmek için teknolojisini kullanacağını belirterek paydaşlığı doğruladı. Son vakitlerde, VeChain, Çin’deki Ekim 2021 Schneider Electric Green Innovation Tepesi ile öne çıkan şirket ile paydaşlık kurulacağına dair imalarda bulunuyordu. Schneider Electric, yaklaşık 100 milyar dolarlık değerlemesiyle Fortune 500 şirketlerinden biri. Bu nedenle VeChain’in paydaşlığı öne çıkıyor.

Genel olarak, VeChain, şirketin Blockchain teknolojisinin ana akım benimsenmesi arayışında çeşitli kuruluşlarla paydaşlık kurma konusunda adımlar atmaya devam ediyor. Örneğin, VeChain İç Moğolistan hükümetinin büyük ve eksiksiz bir izlenebilirlik platformuna güç sağlamak için VeChainThor Blockchain’ini kullanacağını da açıkladı. Ayrıyeten VeChain BMW, Walmart ve Shopping.io dahil olmak üzere epey etkileyici bir büyük ölçekli paydaşlıklar listesine Schneider Electric ile olan iştiraklerini eklemiş bulunuyor.

Son birkaç yılda büyük oyuncular tarafından VeChain’in genel olarak benimsenmesi artmaya devam ediyor. VeChain (VET), çok taraflı, kurumsal seviyede bir L1 akıllı kontrat platformudur. VeChain, Blockchain uygulamalarını keşfetmek için bir dizi işletmeyle birlikte çalışan özel bir konsorsiyum zinciri olarak 2015 yılında faaliyete geçti. Yazım sırasında, ağın kripto parası olan VET, yüzde 3.38’lik bir düşüş ile 0.08 dolardan el değiştiriyor. Bir yıllık getirisi ise yüzde 300’ün üzerinde yer alıyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen siteye erişebilmek için reklam engelleyici kapatın.