Alt Coin

Dev Hedge Fonu, Bu Altcoin’den Şaşırtan Ölçüde Alıyor!

Başkan altcoin Ethereum (ETH) fiyatı, Ocak ayı piyasa çöküşünde piyasayla birlikte düştü. Lakin piyasa paniğe kapılırken, balinalar bunu çantalarını düşük fiyatlardan doldurmak için bir fırsat olarak gördüler. İşte bu düşük fiyatlardan yararlananlar ortasında Three Arrows Capital (3AC) da vardı. Detaylar için Kriptokoin.com okumaya devam ediniz.

3AC, 56 milyon dolar kıymetinde önder altcoin projesinden aldı

Su Zhu tarafından yönetilen hedge fonu, Ethereum’a yüklendi ve varlığa on milyonlarca dolar akıttı. Bu gelişme, CEO Su Zhu’nun geçmişte küçümsediği Ethereum hakkındaki yorumlarına karşın yaşandı. Görünüşe nazaran Su Zhu artık bir Ethereum hayranı olmasa da, firması ağın sunduğu fırsatlardan yararlanmak için adım atıyor.

Wu Blockchain’den yeni bir rapor, 3AC’nin kripto satın alma faaliyetlerini hızlandırdığını gösterdi. Hedge fonuna ilişkin olduğu tespit edilen bir adres, birkaç gün içinde süratle binlerce ETH satın aldı. 3AC, üç gün içinde toplam 56,67 milyon dolar kıymetinde ETH biriktirdi ve üç günde satın alınan meblağ 18.575 ETH’ye ulaştı.

ETH alımlarının birden fazla, bir seferde 2.000’lik artışlarla gerçekleşti ve vakitle değerli bir istikrara ulaştı.

3AC CEO’su Su Zhu Ethereum’u sevmiyor mu?

3AC CEO’su Su Zhu, son vakitlerde Ethereum’un en büyük hayranlarından biri değildi. Geçen yıl Kasım ayında CEO, Ethereum projesini geride bıraktığını söylemişti. Bu, Su Zhu’nun geçmişte desteklediği bir proje, lakin süreçlerin yüksek fiyatı başta olmak üzere bu kararı alması için çeşitli sebepler sunmuştu.

Su Zhu, ETH’nin yüksek fiyatları nedeniyle kullanıcılarını terk ettiğinden yakındı. Bu noktada, ağdaki yüksek trafik nedeniyle süreç fiyatları katlanarak arttı ve daha küçük yatırımcıların Blockchain’deki süreçleri kullanamamasına neden oldu. Su Zhu, yeni gelenlerin yüksek fiyatlar nedeniyle alana girememelerini eleştirmiş ve bu durumu “hantal” olarak nitelendirmişti.

Lakin CEO’nun yakınmaları, yatırım firmasının dijital varlığa bakışını etkilemedi. Su Zhu’nun yorumları yapmasından yaklaşık iki hafta sonra Three Arrows Capital, yaklaşık 676,37 milyon dolar karşılığında 156.400 ETH satın aldı ve Wu Blockchain’in firmaya ilişkin olduğunu belirlediği cüzdanına aktardı. Su Zhu da yaygın reaksiyondan sonra Ethereum ağındaki duruşunu yumuşattı ve Ethereum’u sevdiğini söyledi. Bununla birlikte, 3AC altcoin için dayanağını sürdürmeye devam etti.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen siteye erişebilmek için reklam engelleyici kapatın.