Alt Coin

Dev Platformda Skandal: 3 Uydurma Shiba Inu Tokeni Listelendi!

CoinMarketCap’in, makus gayeli aktörlerin oluşturduğu üç düzmece Shiba Inu (SHIB) mukavele adresi listelediği ortaya çıktı. Üç geçersiz tokenın listelendiği, Shiba Inu’nun resmi Twitter hesabı tarafından onaylandı. Kriptokoin.com olarak ayrıntıları aktarıyoruz…

CoinMarketCap’ten geçersiz Shiba Inu listelemesi

Üç geçersiz tokenın listelendiği ve bu duruma büyük data platformu CoinMarketCap’in reaksiyonsuz kaldığı, Shiba Inu’nun grubunun resmi Twitter hesabı tarafından onaylandı. Shiba Inu’nun paylaştığı gönderide aşağıdaki tabirler yer alıyor:  

Lütfen CoinMarketCap’in SHIB için bilerek üç geçersiz mukavele adresi listelediğini unutmayın; bu üç adresin hiçbiri (Bep 20, Solana yahut Terra) geçerli SHIB adresleri değildir ve kullanımı inançlı değildir. Adreslerle etkileşime girmeyin ve paranız sonsuza kadar kaybolacağından, onlardan SHIB satın almayın. CoinMarketCap, token sayfasındaki güncellemeler hakkında SHIB takımıyla bağlantı kurmayı reddetti ve Makûs niyetli aktörlerin listemize ziyan vermesine müsaade verdi.

Bahis, SHIB topluluğu için epeyce önemli zira Coinmarketcap, dünyanın en güzel web sitelerinde 63. sırada yer alan kripto para üniteleri hakkında bilgi almak için en çok ziyaret edilen web sitelerinden biri.  SHIB grupları, SHIB’in sadece bir ERC-20 tokenı olduğunu hatırlatıyor ve Solana, Binance Smart Chain ve Terra’da olmadığının altını çiziyor. Pek çok insan CMC’yi eleştirirken SHIB takımı, bu mevzuyu ele almak için ihtimamla çalıştığını söyleyerek topluluğun sakin kalmasını istiyor.

CoinMarketCap’in kimi coin’ler için önemli meselelere yol açtığı biliniyor. Son vakitlerde Floki Inu 10.6 trilyon token yaktıklarını söylese de ölçü, CoinMarketCap’teki toplam arz kısmında yer almıyor.  Ayrıyeten Crypto.com CEO’su CoinMarketCap’i borsası hakkında yanlış bilgi verdiği için eleştirmişti.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen siteye erişebilmek için reklam engelleyici kapatın.