Alt Coin

Dev Şirket, Bu Altcoin’den Borsaya Boşalttı! “Selloff Olabilir”

Başkan altcoin Ethereum’u terk etmesi ve akabinde etkin olarak trade etmesiyle ünlü Three Arrow Capital kripto hedge fonu, varlık kripto piyasasında kıymet kaybetmeye devam ederken, FTX merkezi borsasına büyük meblağlar yatırdı. Detaylar için Kriptkoin.com okumaya devam edin.

Three Arrow Capital, büyük meblağda altcoin mi satacak?

Gönderici cüzdan şu anda 47 milyon dolar kıymetinde Ethereum tutarken, büyük süreçten evvel 84 milyon dolar tutuyordu. Daha evvel USDC, USDT ve başkaları üzere çeşitli stablecoin’lerin yardımıyla büyük süreçler yapıldı.

Kaynak: Etherescan 

Varlıkların yakın vakitte FTX’te mi satıldığı yoksa şu anda borsanın sıcak cüzdanlarında mı tutulduğu şimdi muhakkak değil. Fakat fon, varlıkları soğuk bir cüzdanda saklayabileceğinden, süreç gören fonlar büyük olasılıkla piyasada gerçekleştirilecek. Kriptokoin.com tarafından daha evvel bildirdiği üzere, CEO’nun Ethereum’u kullanılamaz hale getiren yüksek ağ tıkanıklığı devirlerinde çok yüksek fiyatlar için ‘terk edeceğini’ açıklamasının akabinde, fon 400 milyon dolar kıymetinde Ethereum aldı.

Birkaç gün içinde gerçekleştirilen bir dizi büyük süreçte fon tarafından toplam 400 milyon ABD doları alındı. Fon, yaklaşık iki gün içinde 14.000 ve 27.000 ETH aldı. Alınan fonların güçlü bir formda satılmasının arkasındaki neden açıklanmadı. Lakin büyük olasılıkla altcoin projesinin piyasa performansıyla ilgili. Ethereum topluluğu, daha evvel varlığı terk etmekle tehdit eden bir fondan büyük ölçüde alınması gerçeğini sıcak karşılamadı. Topluluğun reaksiyonunu yumuşatmak için, Vakıf CEO’su Zhu Soo daha sonra evvelki açıklamasını ayrıntılandıran bir tweet attı ve topluluğa, ağı daha ölçeklenebilir hale getirmeye çalışan L2 geliştirici topluluğuna hala hürmet duyduğunu söyledi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen siteye erişebilmek için reklam engelleyici kapatın.