Alt Coin

Dev Şirket, Bu Altcoin’le El Sıkıştı: Coin’den de Aldı!

Deutsche Telekom’un bir yan kuruluşu olan T-Systems MMS, Polkadot ağının güvenlik ve bakımı için el sıkıştı. Birebir vakitte T-Systems, Alman telekom devi ile merkezi olmayan Blockchain ortasındaki iştirakin bir kesimi olarak Polkadot’un lokal tokeni olan DOT satın aldı. Bu gelişmeler olurken analistler, birinci ve ikinci dayanak testlerini bekleyen altcoin fiyatında bir yükseliş kırılması öngörüyorlar. Detaylar için Kriptokoin.com okumaya devam ediniz.

Muahedeyi kapan altcoin fiyatı toparlanmaya hazır mı ?

Deutsche Telekom’un memleketler arası hizmet sağlayıcısı T-Systems, Polkadot ile iştirakini duyurdu. Polkadot ağı, merkezi olmayan Blockchain’ler ortasında birlikte çalışabilirliği destekliyor. Parity projesi tarafından geliştirilen Polkadot ağı, T-Systems MultiMedia Solutions (MMS) ile iştirake girdi. Alman telekom devi Deutsche Telekom bu nedenle Polkadot token’lerini satın aldı.

Duyuruda, telekom devi tarafından satın alınan Polkadot token’lerinin ölçüsü açıklanmıyor. T-Systems MMS artık bağımsız Blockchain’ler ortasında inançlı ileti alışverişini destekleyen bir Polkadot doğrulayıcısı oldu. Telekom devi, bağımsızlığı ve ademi merkeziyetçiliği destekliyor; bu nedenle, Blockchain ağında esnek kalıyor. Hususa ait olarak T-Systems Blockchain Tahlilleri Merkezi Lideri Dr. Andreas Dittrich şunları söyledi:

Polkadot, farklı özelliklere sahip çeşitli Blockchain’lerin paylaşılan güvenlik altında cross-chain bağlantı gerçekleştirmesine müsaade veren heterojen, multi-chain bir ağdır. Birleşik bir dünyanın bu gelecek vizyonuna büsbütün inanıyoruz.

Analistler, altcoin fiyat trendini kıymetlendirdi ve dayanak bölgesi için iki test belirledi. Bir kripto analisti ve yatırımcısı olan tedtalksmacro, Polkadot’ta bir boğa patlaması varsayım ediyor. Analist, DOT’un fiyat düşüşünden kurtulabileceğine ve geri dönüş yapabileceğine inanıyor.

Twitter’da Hayess5178 takma ismini kullanan bir kripto analisti, son düşüşte olduğu üzere Polkadot fiyatında bir toparlanma öngörüyor.

FXStreet analistleri ise Polkadot’un fiyat 30 dolara ulaşmadan evvel bir satın alma fırsatı sunabileceğine inanıyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen siteye erişebilmek için reklam engelleyici kapatın.