Alt Coin

Dev Şirketler Destekledi: Bu Altcoin Muştuyu Verdi!

Tanınan altcoin Solana’da yeni bir eşler ortası ödeme protokolü başlatıldı. Solana Hisse, Circle, FTX ve Phantom’un dayanağıyla kullanıma sunuldu. Solana Hisse, Solana blockchaininin üzerine kurulmuş merkezi olmayan bir ödeme protokolü. Traderların ve e-ticaret platformlarının kripto cüzdanları aracılığıyla ödeme kabul etmesini sağlıyor. Ayrıntılar Kriptokoin.com’da.

Tanınan altcoin Solana’dan müjde

Solana’nın artık kendi merkezi olmayan ödeme protokolü var. Solana Hisse, müşterilerin ve traderların ödemeler ve satışlar için Circle’ın USDC stablecoin’i üzere dijital varlıkları kullanmalarına müsaade verecek. Solana Labs, traderlar ve tüketiciler için merkezi olmayan bir ödeme protokolü başlattı. Solana Hisse, traderların ve müşterilerin USDC üzere Solana uyumlu dijital varlıkları rastgele bir vakitte rastgele bir yerde kabul etmelerini ve taşımalarını sağlayan eşler ortası bir hizmet. Solana blockchaininde çalışıryor ve Solana Labs, Checkout.com, Circle ve Citcon’un takviyesiyle geliştirilmiş. Phantom ve FTX, hizmeti dijital cüzdanları aracılığıyla entegre ediyor. Hizmeti kullanmaya başlamak için traderların, müşterilerin kripto para cüzdanlarından ödeme yapabilmeleri için bir barkodu etkinleştirmeleri gerekecek. Solana Labs Ödemeler Lideri Sheraz Shere, eserin, “modası geçmiş tek taraflı süreç modellerini güçlü, iki taraflı trader-tüketici alakalarına dönüştürdüğünü, markalara ve perakendecilere müşterilerini yeni yollarla şaşırtmak ve şad etmek için direkt bir kanal sağladığını” söyledi.

Circle’dan Jeremy Allaire, Solana Hisse lansmanının “gelecek kuşak ödeme teknolojisi için süratle gelişen ortama katılmak isteyen traderlar ve müşteriler için erişimi ve kullanımı genişletmeye yönelik kritik bir adım” olduğunu söyledi. Circle tarafından verilen stablecoin USDC, piyasaya sürüldüğünde Solana Pay’de birincil değişim aracı olarak ayarlandı, fakat Phantom ve FTX’in yardımıyla, Solana uyumlu öbür birçok dijital varlık gelecekte protokol üzerinde çekiş kazanabilir. Circle’ın esere verdiği takviye, firmanın geçen yıl hem Visa hem de Mastercard ile paydaşlık kurmasının akabinde ödemeler alanındaki bir dizi büyük atılımın sonuncusu.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen siteye erişebilmek için reklam engelleyici kapatın.