Alt Coin

Dev Şirketten “Şoke Eden” Cardano ve Ripple Tahmini!

Blockchain araştırma firması Arcane Research, en son kripto para raporunda 2021’in Binance Coin’in (BNB) yılı olduğunu söylüyor. Borsa token’i BNB, 2021’deki üstün performansıyla piyasa pahasına nazaran üçüncü sırada kendini sağlamlaştırıyor. Firma ayrıyeten, BNB’ye nazaran nispeten düşüşte olan Ripple (XRP) ve Cardano (ADA) için “şoke eden” iddialarını paylaşıyor. Detaylar Kriptokoin.com‘da.

Arcane Research, Binance Coin’i birinci sıraya seçti

ADA ve XRP’ye geçmeden evvel, Arcane Research haftalık kripto raporunda BNB’ye dair şunları paylaştı:

Bitcoin 2021’de borsayı yenmiş olabilir, lakin öteki kripto para üniteleri tarafından toz içinde bırakıldı. Binance Coin (BNB), %1344 yararla piyasa kıymeti açısından en büyük üç kripto para ünitesi ortasında en düzgün performans gösterendir. Binance Smart Chain ekosistemi, 2021’de Ethereum’dan bir ölçü pazar hissesi alarak büyük bir büyüme kaydetti. Bu yüzden Binance Coin “2021’in galibi” olarak isimlendirildi.

Rapor, Cardano ve Ripple’yi birinci 10’dan çıkarıyor

BNB dışında, rapora yansımayan lakin 2021’in en yüksek performansını kaydeden mateverse odaklı projelerde bulunuyor. Firma bu kesime “2021’in bahar aylarına damga vurgular” cümlesiyle dikkat çekerken, NFT çılgınlığı sayesinde Ethereum en kıymetli ağ olarak nitelendi. Cardano ve Ripple ise bir dizi talihsizlikle çaba ediyor. PoS Blockchain devi ADA uzun vadeli yatırımcı ve başarılı Dapp projeleri eksikliği yaşarken, XRP, bir yılı aşkın müddettir SEC davasından net bir sonuçla ayrılmadı. Arcane Research raporu, BNB’nin %1340’lık artışına dikkat çekerken, ADA ve XRP’nin birinci 10 kripto para ünitesi ortasından çekilebileceğini söylüyor.

  • Yazım sırasında ADA altıncı, XRP yedinci sırada süreç görüyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen siteye erişebilmek için reklam engelleyici kapatın.