Alt Coin

Devasa Altcoin Haberleri: Bu 9 Coin’den Gözlerinizi Ayırmayın!

Altcoin Daily isimli kripto para kanalı Ethereum, Solana, Polkadot, Radix ve daha küçük altcoin’lerdeki son gelişmeleri topladı. Kriptokoin.com olarak listeyi ve kıymetli gelişmeleri aktarıyoruz…

İşte altcoin projelerindeki son gelişmeler

  • Altcoin Daily’nin traderların kaçırmasını istemediği birinci haber Solana altyapısının inşa edildiği oldu. Solana blok gezgini Solscan, bir yatırım tipinde 4 milyon dolar toplamaya hazırlanıyor.
  • Yazılım firması ConsenSys, “Consensys Rollups” kullanılarak oluşturulan projelerin özel bir zincirde saniyede 10.000 sürece (TPS) ulaşabileceğini söyledi. Açıklamalara nazaran bu rollup’lar, rastgele bir Ethereum Virtual Machine (EVM) uyumlu Blockchain’e bağlanabilecek.
  • Clover Finance, 5. Polkadot Parachain Slot Müzayedesini kazandı ve müzayedelerin birinci çeşidi sona erdi. 18 Aralık’ta birinci 5 parachain, blok üretimine başlamak için Polkadot zincirine entegre edilecek.
  • Radix, Radix Alexandria’nın lansmanını duyurdu. Alexandria’nın odak noktası geliştiriciler olacak. Bu, Scrypto ve Radix Engine sürüm 2’nin birinci sürümünün, günümüzde akıllı kontratların başarısızlıklarını ele alan akıllı kontratlar oluşturmak için varlık odaklı yeni bir yol sunduğu manasına gelir.
  • Birinci Injective Protocol (INJ) coin yakım süreci 40.000 INJ’nin yakılmasıyla tamamlandı. Bu da, INJ’nin artık resmi olarak deflasyonist olduğu manasına geliyor!
  • NEAR Vakfı, eski Circle yöneticisi Marieke Flament’i yeni CEO’ları olarak atadı. Circle, iki yıllık bir müddet içinde 2 milyon kullanıcı tarafından benimsenen stablecoin USDC ile tanınıyor.
  • Epik Prime, FEAR Dungeons’taki birinci Dungeon Master oldu. FEAR Dungeons, temel olarak FEAR ekosisteminde bir metaverse’dir. Beşerler endişe metaverse’ünde arazi satın alabilir. Bu metaverse, 2022’nin birinci çeyreğinde piyasaya çıkacak.
  • Symbiosis Finance, pek birçoklarının bilmediği OKExChain’e entegre oldu.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen siteye erişebilmek için reklam engelleyici kapatın.