Alt Coin

Devasa Balina, Bu 2 Altcoin’den Şaşırtan Ölçüde Aldı!

Var olan en büyük ikinci Ethereum balinası, milyonlarca dolar kıymetinde iki ETH tabanlı altcoin projesinden biriktiriyor. Detaylar için Kriptokoin.com okumaya devam edin.

Ethereum balinası, altcoin projeleri MATIC ve GRT’yi topladı

Balina izleme platformu WhaleStats’a nazaran, derin cepli kripto yatırımcısı, 4,2 milyon dolar pahasında katman-2 ölçeklendirme tahlili Polygon (MATIC) ve 3 milyon dolar bedelinde Blockchain endeksleme protokolü The Graph (GRT) topladı.

ETH arama motoru EtherScan’e nazaran, devasa adres, 1,92 milyar dolar kıymetinde yaklaşık 50.000 ETH, 1,47 milyar dolar bedelinde 38,7 milyon FTX Token (FTT) ve 105 milyon dolar pahasında 105 milyon stablecoin Tether (USDT) dahil olmak üzere, toplam kripto varlıklarında 3,8 milyar doların biraz üzerinde bulunuyor. Kripto yatırımcısının son süreciyle, The Graph balinanın en büyük altcoin varlıklarından dokuzuncu oluyor. Zira büyük cüzdan, şu anda toplam 19 milyon dolar bedelinde, toplam 32,8 milyon GRT’ye sahip.

Satın alma tıpkı vakitte Polygon’u balinanın birinci 20 listesine 17 numaradan sokarak toplam MATIC payını yaklaşık 7 milyon dolar kıymetinde 3,3 milyona çıkardı. Bir WhaleStats ısı haritasına nazaran MATIC, FTT ve USDT, derin cepli yatırımcılar ortasında en tanınan üç ETH tabanlı altcoin.

En âlâ 1.000 Ethereum cüzdanının yaklaşık %6’sı FTT’den oluşurken USDT, toplamın yaklaşık %4,5’ini oluşturuyor. GRT listelenmemişken MATIC %1,1’de oturuyor. ETH balinaları tarafından tutulan öteki kıymetli kripto varlıkları ortasında tanınan köpek temalı göğüs coin’i Shiba Inu (SHIB) ve kripto değişim platformu OKEx Blockchain Foundation’ın mahallî token’i olan OKB yer alıyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen siteye erişebilmek için reklam engelleyici kapatın.