Alt Coin

Devasa Balinalar, Bu 10 Altcoin’e Bahis Yapıyor: İşte Liste!

Balinaların cüzdanlarını ve süreçlerini izleyen WhaleStats’in son bilgilerine nazaran büyük yatırımcılar, 10 altcoin projesini tutuyor. Bunların ortasında en çok borsa token’ları dikkat çekiyor. Kriptokoin.com olarak ayrıntıları aktarıyoruz…

Balinalar, bu 10 altcoin projesinde

En büyük birinci 1.000 Ethereum (ETH) balinasını izleyen WhaleStats, balinaların cüzdanındaki coin’lerin hangisi olduğunu ve ne kadar tutulduğunu periyodik olarak paylaşıyor. Balinalar, elinde yüklü ölçüde kripto para tutanlara atıfta bulunan bir kripto para terimidir.  Datalara nazaran Ethereum’dan sonra en çok elde tutulan kripto para ünitesi, tanınan göğüs coin Shiba Inu (SHIB) oldu. Tether (USDT) ve USD Coin (USDC) coin’ler listedeki iki stablecoin olurken oyun  odaklı Gala Games (GALA) da yerini koruyor. Tanınan Ethereum ölçeklendirme tahlili olan Polygon (MATIC) ise listenin sonunda yer alıyor.

Fakat Ethereum balinalarının en çok tuttuğu altcoin’ler listesine damgasını vuranlar, kripto para borsalarının mahallî tokenları oldu. Kripto para borsaları FTX, OKEx, Crypto.com ve Bitpanda’nın tokenları listenin çoğunluğunu oluşturdu. FTT, 8 Mayıs 2019’da başlatılan kripto türevleri ticaret platformu FTX’in mahallî kripto para ünitesidir. OKB, kullanıcıların kripto borsasının özel özelliklerine erişmesini sağlayan OKEx utility token’ıdır. Crypto.com Coin (CRO), Crypto.com ödeme, ticaret ve finansal hizmetler şirketi tarafından geliştirilen merkezi olmayan, açık kaynaklı bir Blockchain olan Crypto.com Chain’in lokal kripto para ünitesidir. Son olarak BEST, Bitpanda ekosisteminin tokenıdır ve Bitpanda kullanıcısına Bitpanda ekosisteminde çok çeşitli mükafatlar ve avantajlar sunar.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen siteye erişebilmek için reklam engelleyici kapatın.