Alt Coin

Devasa Dogecoin Balinası Harekete Geçti: İşte Olanlar!

Yeni datalar, bir Dogecoin (DOGE) balinasının bir dolardan daha az süreç fiyatı ödeyerek yaklaşık 1 milyar dolar taşıdığını gösteriyor. İşte ayrıntılar…

Devasa Dogecoin süreci için yalnızca 0,76 dolar ödedi

Dogecoin Blockchain kaşifi DogeChain’e nazaran, devasa bir kripto balinası, tek bir süreçte 973,01 milyon dolar pahasında DOGE’yi iki farklı cüzdana taşıdı. Birinci cüzdan 13.78 milyon dolar pahasında 80 milyon DOGE topladı. İkinci bir cüzdan 913,09 milyon dolar bedelinde 5,3 milyar DOGE aldı. DOGE balinası, yüz milyonlarca dolarlık süreç için, süreç fiyatı olarak yalnızca 4,49 DOGE harcadı ve bu, yazı itibariyle toplam 0,76 dolara muadil. BitInfoCharts’a nazaran, devasa transferi başlatan kripto balinası, süreçten evvel var olan en büyük ikinci Dogecoin cüzdanı.

Balina, Elon Musk’un açıklamaları akabinde harekete geçti!

Balinanın hareketleri, Kriptokoin.com olarak aktardığımız üzere, Tesla CEO’su Elon Musk’ın geçen hafta elektrikli araba üreticisinin makul eserler için DOGE’de ödeme kabul edeceğini açıkladıktan sonra DOGE fiyatının fırlamasının akabinde geldi. Yakın vakitte Time Magazine’in 2021 Yılın Bireyi seçilen iş işverenine nazaran DOGE, Bitcoin’e kıyasla daha âlâ bir ödeme formu. Musk geçtiğimiz günlerde şu açıklamaları yaptı:

DOGE ile yapabileceğiniz toplam süreç akışı, Bitcoin’den çok daha yüksektir, çok daha fazla potansiyele sahiptir. Dogecoin biraz enflasyonisttir, fakat bu enflasyonist sayı, yüzde yerine sabit bir sayıdır. Bu, vakitle, yüzde enflasyonunun hakikaten düştüğü manasına gelir. Ve bu aslında güzel zira insanları bir kıymet deposu olarak biriktirmek yerine harcamaya teşvik ediyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen siteye erişebilmek için reklam engelleyici kapatın.