Alt Coin

Devlerin Radarındaki Göğüs Coin’ler ve Metaverse Coin’ler Açıklandı!

Metaverse ve göğüs coin projeleri, ferdî yatırım devi eToro’nun birinci 20’sine girerken, öbür birkaç kripto para ünitesi açık ilgide keskin düşüşler gördü. Detaylar için Kriptokoin.com okumaya devam ediniz.

eToro’nun listesinde metaverse ve göğüs coin projeleri de yerini aldı

Perakende yatırım ve trade platformu eToro’dan elde edilen bilgiler, global müşteri tabanı ortasında bir taş üzere düşen ve sıralamada yerlerini kapan kriptoları ortaya çıkardı. Piyasa bedeli listeleri, popülerliğin yaklaşık bir pahasını sağlayabilirken, birçok iç içe geçmiş faktörle birlikte çok kaba bir ölçüdür. Ayrıyeten ferdi yatırımcılar ile kurumsal yahut VC alıcıları ortasında hiçbir ayrım yapmazlar.

eToro’nun dünya çapında 23 milyon kullanıcısı var, bu nedenle açık ilgi sayıları, ferdî yatırım yapan kripto piyasasındaki değişiklik hakkında daha net bir fikir verebilir. Trade platformu, 2020’ye kıyasla 2021’in sonu için aşağıdaki birinci 20 sıralamayı paylaştı.

Birinci göze çarpan şey, geçen yılın sonlarına gerçek yaşanan zayıflığa karşın Bitcoin’in popülaritesini sahiden artırmış olması. Eski kripto paraların birçok gözden düşerken, yepyenisi açık durumlarda %223’lük bir artışla, onu bir numaralı noktada sıkıca tutmaya yetecek kadar parlaklığını koruyor.

Öne çıkan öbür bir şey de, Ethereum’un, rakip Blockchain Cardano tarafından eToro’da üçüncü sıraya düşürülmesi. Bitcoin ve Ethereum’dan uzakta, ‘eski’ kuşak kriptolar dövüldü. Ripple (XRP), Stellar (XLM) ve Litecoin (LTC) beğenileri, eToro kullanıcıları ortasında popülerlik kazandı.

Dash (DASH), EOS (EOS), Tezos (XTZ), Bitcoin Cash (BCH) ve NEO (NEO) da yalnızca 12 aylık bir alanda kayda kıymet bir düşüş gördü. Sırasıyla 4. ve 7. sırayı alan göğüs coin projeleri Dogecoin ve Shiba Inu listelerde yerini aldı. Metaverse coin projesi Decentraland (MANA), direkt 13. sıraya atlayarak bir sıçrama yaptı. Blockchain Solana (SOL) ve Oracle token Chainlink (LINK), yıla platformda yeni token’ler olarak başladı, lakin en çok açılan birinci 20 durumda sona erdi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen siteye erişebilmek için reklam engelleyici kapatın.