Alt Coin

Dikkat: Binance, Bu 8 Altcoin İçin Kritik Duyurular Yaptı!

Süreç hacmiyle en büyük kripto para borsası olan Binance, sekiz altcoin’i ilgilendiren çeşitli duyuruları paylaştı. Kriptokoin.com olarak ayrıntıları aktarıyoruz…

Binance, kredi platformuna ALGO ve NEAR’ı ekliyor

Bugünkü duyurusuna nazaran Binance, Algorand (ALGO) ve Near Protocol’ü (NEAR) Binance Loans platformuna ödünç alınabilir varlıklar olarak ekledi. Binance Loans, desteklenen kripto para üniteleri için faiz oranları, teminat varlıkları, piyasa şartlarına ve dahili risk idaresine dayalı olarak azamî ödünç verilebilir limitler sunmak hedefiyle çok çeşitli seçenekler sunuyor.

APENFT ve Sologenic airdrop’u destekleniyor

Borsa, bir öteki duyurusunda sanat yapıtlarını Blockchain’e kaydeden bir NFT projesi olan APENFT’nin airdrop’unu destekleyeceğini bildirdi. Bu airdrop’ta APENFT; TRON, Just, WINkLink ve BitTorrent sahiplerine aylık olarak airdrop yollayacak. Bildirilenlere nazaran birinci airdrop bugün gerçekleşecek ve 10 Haziran 2023’de sonlanacak. Öte yandan Binance, XRP (XRP) sahiplerine yönelik yapılan Sologenic (SOLO) airdrop’unu tamamladığının haberini verdi. Kullanıcılar bu tokenların alındığını kullanıcı merkezindeki dağıtım sayfasından onaylayabilecek. Binance hesabında en az 10 XRP tutanlara SOLO dağıtıldı. SOLO projesi mainnet lansmanı için bir köprü üzerinde çalışıyor, bu nedenle SOLO para çekme süreçleri sadece BEP ağında mevcut.

Liquid Swap’e MBOX eklendi, NuCypher ve Keep Network token birleşimi desteklendi

Binance, Liquid Swap’te MBOX için takviye eklediğini ve iki yeni likidite havuzu açtığını duyurdu. Bu likidite havuzları ise şu halde: MBOX/BNB, MBOX/USDT. Liquid Swap, AMM (Otomatik Piyasa Yapıcı) prensibine dayalı olarak geliştirilmiş bir likidite havuzudur. Farklı likidite havuzlarından oluşur ve her likidite havuzunda iki kripto para ünitesi yahut fiat varlık bulunur.

Son olarak Binance, NuCypher (NU) ve Keep Network (KEEP) tokenlarının Threshold Network Token (T) ile birleştirilmesini destekleyeceğini duyurdu. Öncelikle bugün gece saatlerinde NU/USDT, NU/BUSD, KEEP/USDT, KEEP/BUSD ve KEEP/BTC çiftleri için çeşitli süreçler kısıtlandı. Akabinde borsa, KEEP/USDT vadeli süreç mukaveleleri için azamî kaldıracı 25x olarak ayarladı. 15 Şubat’ta ise bunlara yönelik yeni süreçler gerçekleştirecek. Tüm sürecin 16 Şubat’ta sonlanması bekleniyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen siteye erişebilmek için reklam engelleyici kapatın.