Alt Coin

Dikkat: Binance Bu 8 Altcoin İçin Kritik Duyurular Yaptı!

Süreç hacmiyle dünyanın en büyük kripto para borsası olan Binance, yeni duyurularında 8 altcoin’e yer verdi. Kriptokoin.com olarak ayrıntıları aktarıyoruz…

Binance, 6 yeni süreç çifti ekliyor

Süreç hacmiyle en büyük Bitcoin ve altcoin borsası olan Binance, bugün yaptığı duyurusunda platforma yeni pariteler eklendiğinin haberini verdi. Bu ticaret çiftleri için alım satım süreçleri yarın, yani 10 Şubat 2022’de TSİ 12.00’de başlayacak. Açıklamalara nazaran borsaya aşağıdaki pariteler eklenecek:

  • Celer Network (CELR)/Ethereum (ETH),
  • ConstitutionDAO (PEOPLE)/Binance Coin (BNB),
  • Smooth Love Potion (SLP)/Binance Coin (BNB),
  • Spell Token (SPELL)/Binance Coin (BNB),
  • Spell Token (SPELL)/TRY,
  • Theta Fuel (TFUEL)/Binance USD (BUSD).

Borsa, NANO’nun ticker’ını XNO olarak değiştirdi

Binance, NANO’dan XNO’ya geçiş sürecini tamamladı ve XNO için para yatırma ve çekme süreçlerini açtı. “Modern dünya için dijital para” olarak isimlendirilen Nano, inançlı, pratik olarak anında ödemeleri fiyatsız olarak kolaylaştırmak için tasarlanmış bir kripto para ünitesidir ve hem eski finansal altyapının hem de birçok çağdaş kripto para ünitesinin kimi değerli problemlerini giderir. Kasım 2021’de Nano’yu gerçek dünyaya getirmeyi ve Milletlerarası Standardizasyon Örgütü (ISO) ihtiyaçlarının global olarak tanınan standartlarına uymayı hedefleyen nano, yeni bir ticker ve standart bir sembol kabul etti: XNO ve Ӿ.  Nano grubundan yapılan duyurunun akabinde borsa, NANO’nun kodunu XNO olarak güncelledi.

Borsa, Harmony (ONE) hard fork’unu ve güncellemesini destekliyor

Son olarak borsa, bugün yaptığı duyuruda Harmony’nin (ONE) 22.872.064. blok yüksekliğinde gerçekleşecek olan ağ yükseltmesini ve hard fork’unu destekleyeceğini duyurdu. ONE’ın para yatırma ve çekme süreçleri yaklaşık olarak 12 Şubat 2022 TSİ 01.00 tarihinden itibaren askıya alınacaktır. Duyuruya nazaran ONE ticareti, ağ yükseltmesi sırasında etkilenmeyecek. Yükseltilen ağın stabil olduğuna karar verildiğinde para yatırma ve çekme süreçleri yine faal olacak. Harmony, merkezi olmayan uygulamaların (DApp’ler) oluşturulmasını ve kullanılmasını kolaylaştırmak için tasarlanmış bir Blockchain platformudur.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen siteye erişebilmek için reklam engelleyici kapatın.