Alt Coin

Dikkat: Dev Balina, Bu 4 Altcoin’den Milyonlarcasını Yuttu!

Büyük kripto para yatırımcılarına, yani balinalara dair bilgi sunan WhaleStats’e nazaran, büyük Ethereum (ETH) balinaları Shiba Inu’yu (SHIB) ve birtakım altcoin projelerini yutuyor. Kriptokoin.com olarak ayrıntıları aktarıyoruz…

Balinaların gözü bu altcoin projelerinde!

Balina izleme platformu, tanınan Ethereum tabanlı göğüs coin Shiba Inu’nun (SHIB) birinci 1.000 ETH cüzdanı ortasında en çok süreç gören ve “en çok tutulan” token olduğunu bildiriyor. Shiba Inu, piyasa pahasına nazaran 13. en büyük kripto para ünitesidir ve yazım sırasında son 24 saatte yüzde 5.6’lık bir yükseliş ile 0.00003434 dolardan el değiştiriyor. 79. en güçlü Ethereum adresi olan bir balina cüzdanı, yakın vakitte 136 milyon dolardan fazla bir ölçüye denk gelen 4 trilyon SHIB satın aldı.

Pazartesi günü, birebir cüzdan ayrıyeten içerik oluşturucuların ve geliştiricilerin içeriklerinden ve uygulamalarından para kazanabileceği ve kullanıcıların bunu deneyimleyebileceği bir sanal gerçeklik platformu olan Decentraland için lokal token olan 76 milyon dolardan fazla MANA satın aldı. Balina ayrıyeten 36 milyon dolardan fazla Gala (GALA) tokenına de sahip. Gala, oyuncuların modül sahibi ve operatör olduğu bir oyun platformudur. Oyuncuların oyun içi öğelere sahip olmalarını ve oyunun gelişim tarafını belirlemelerini sağlar. Ek olarak, balina, akıllı kontrat yeteneklerine sahip birbirine bağlı, Blockchaintabanlı bir oyun platformu olan Enjin’in mahallî tokenı olan ENJ’i de gözüne kestirmiş üzere görünüyor. Balinanın elinde tuttuğu ENJ ölçüsü, 28 milyon dolara muadil.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen siteye erişebilmek için reklam engelleyici kapatın.