Bitcoin

DOGE Milyoneri Yeni Avını Açıkladı: Bu Coin, Beni Emekli Yapacak!

Dogecoin’e yaptığı yatırımın akabinde net kıymeti fırladıktan sonra “DOGE milyoneri” olarak ünlenen Glauber Contessoto, sıradaki spekülatif avını paylaştı.

DOGE milyoneri Contessoto’nun gözü bu altcoin’de

Contessoto, bir röportajda en çok yatırım yaptığı ikinci coin’i ve yatırım nedenlerini anlattı. Kriptokoin.com olarak da bildirdiğimiz üzere Contessoto, Musk kripto para ünitesini onayladıktan sonra Dogecoin’e yaklaşık 250.000 dolar yatırım yaptığını açıkladı. Zira Contessoto, GameStop payının düşüşüyle hayal kırıklığına uğramıştı. “GameStop’a ne olduğunu ve borsanın hakikaten ne kadar adaletsiz olduğunu anlayarak kripto alanını inceledim ve paramı yatırmanın alternatif bir yolu olduğunu anladım” dedi.

Contessoto daha sonra tüm Tesla ve Gamestop paylarını sattı ve Robinhood’un kendisini yalnızca 69 günde milyoner yaptığı argüman edilen marj yatırım özelliğini kullanarak Dogecoin’e toplam yaklaşık 250.000 dolar yatırım yaptı. Artık 4,3 milyon DOGE’u yalnızca 741,851,38 dolar kıymetinde, fakat yeniden de coin’lerinden rastgele birini satmayı reddediyor ve bunun yerine çok daha düşük piyasa pahasına sahip öbür projelere yatırım yapmaya başladı.

Contessoto’nun ikinci en büyük yatırımı pazarlama kampanyalarıyla tanınan bir coin olan Floki Inu (FLOKI) oldu. 822 milyonun üzerinde FLOKI’ye (yaklaşık 100.000 dolar) sahip. Contessoto “pazarlama açısından FLOKI’nin kripto alanında gördüğü en uygunu olduğuna” inanıyor. Artık, Dogecoin ve ismini Elon Musk’ın köpeğinden alan Floki Inu’nun 35 yaşında 10 milyon dolar ile emekli olmasına yardımcı olabileceğini umuyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen siteye erişebilmek için reklam engelleyici kapatın.