Alt Coin

DOGE, SHIB, FLOKI Değil: Bu 4 Göğüs Coin Adeta Uçuyor!

Dogecoin (DOGE) ve Shiba Inu (SHIB) gibisi birtakım göğüs coin projeleri, yükseliş yaşadı. Pekala, bu performanslarının ardında neler var? Kriptokoin.com olarak ayrıntıları aktarıyoruz…

Bu 4 göğüs coin neden yükseldi?

Dogecoin ve Shiba Inu yüzde 5 ve yüzde 10’luk yükseliş yaşarken bunlardan esinlenerek oluşturulmuş kripto paralar da ivme kazandı. Shiba Inu Empire (SHIBEMP) yüzde 62.77 arttı. Shiba Inu Empire, Binance Smart Chain’de (BSC) başlatılan bir tokendır. Tokenın ardındaki proje, kendi NFT pazarını açacağını ve profesyonel bir futbol kulübünü satın aldıklarını söylüyor.

İkinci olarak, kendisini Shiba Inu’nun oğlu olarak tanımlayan ve BSC’de konuşlandırılan Son of Shib (SON) yüzde 124.32 oranında paha kazandı. Son of Shib, temel olarak SON tokenını kullanan bir ekosistem oluşturmayı planladığını ve NFT alanına girmeyi planladığını söylüyor. Token, Twitter’da bir Noel müsabakasının başladığını duyurdu.

Öte yandan Defender of Doge (DOD) yüzde 27.77 oranında yükseldi. Defender of Doge, web sitesinde Dogecoin’i inançta tutmayı hedeflediğini ve Shiba Inu’nun kazanmasına müsaade vermeyeceğini söylüyor. Tokenin gerisindeki proje, kendi NFT pazarını yayınlamayı planlıyor. Son olarak ShibaPup (SHIBAPUP) geçtiğimiz gün yüzde 30’un üzerinde yükseldi. Yazım sırasında hafif bir geri çekilme yaşıyor. Kendisine Tesla CEO’su Elon Musk’ın en sevdiği köpek yavrusu diyen ShibaPup, birebir vakitte BSC’de play-to-earn tabanlı bir görüntü oyunu yayınlayan bir tokendır. Coin, kripto para borsası BitMart’ta en çok kazandıran birinci 10 ortasında olduğunu bildiren bir tweet’i retweet etti.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen siteye erişebilmek için reklam engelleyici kapatın.