Alt Coin

DOGE, SHIB ve AXS İddiası: Bu Düzeyleri Bekleyin!

Bitcoin fiyatı, düşen hacim ile birlikte 37 bin doların üzerinde vakit geçiriyor. Altcoin piyasası 29 Ocak’ın ortalama %5’lik 24 saatlik kazanımlarıyla toparlanmayı sürdürüyor. Bu yazıda, DOGE, SHIB ve AXS için teknik düzeyleri inceleyelim. Deneyimli kripto analisti Jonathan Morgan önümüzdeki günlerin kritik düzeylerini belirliyor.

DOGE, SHIB ve AXS fiyat tahlili

Dogecoin (DOGE) ile başlayalım. Göğüs coin aşağı taraflı eğilimini sürdürürken, alçalan kama formasyonun takviye düzeyinin altına düşüyor. Alçalan kama, Dogecoin fiyatı için değerli bir faktör. Dogecoin boğaları öteki bir düşüşü önlemek için fiyatı 0,19 dolar bölgesinin yakınında trend çizgisinin en az %20 ila %25 üzerinde tutması gerekiyor. Aşağı istikametli risklerde, analiste nazaran 0.16 dolar bandı rastgele bir vakitte süratli bir satış riski altında. Ayrıyeten hacim, 0,16 ila 0,09 dolar ortasında son derece zayıf, bu nedenle mevcut düzeylerde sıkı duruş gerektiriyor. Kamanın doruğu 2 Şubat’ta gerçekleşecek.

Shiba Inu (SHIB) tarafında, göğüs token 0.000020 dolar takviye düzeyini korudu. Haftalık Ichimoku tablosuna nazaran en yakın dayanak düzeyi 0,000007 dolar. Lakin analiste nazaran her an büyük bir sıçrama meydana gelebilir ve osilatörler mümkün yükseliş kırılmasını destekliyor. Birebir vakitte, RSI, 30’da bir ayı piyasasında birinci çok satım düzeyinin çabucak üstünde. Sonuç olarak analist, SHIB fiyatında 0.000027 dolar üzerinde bir kapanışın, 0,000034 doları test edecek formda yükseltmek için takviye tabanı oluşturacağını belirtiyor. Göğüs token, yazım sırasında 0.00002175 dolardan süreç görüyor.

  • Robinhood CEO’su Vlad Tenev, Shiba Inu (SHIB) listelemeyi planladıklarını bir defa daha doğruladı. Detaylar Kriptokoin.com‘da.

Piyasanın en büyük oyna-kazan ekosistemi ve NFT platformu Axie Infinity (AXS), daha evvel haftanın başlarında belirlenen bir maksat bölgeye ulaştı. Ayılar satış baskısını 45 dolarlık dayanak bölgesinin ötesine taşıyor. Analiste nazaran dayanağın 45 dolarda tutulmaması, 31 dolara yanlışsız bir flaş çöküşü tetikleyebilir. Bununla birlikte, ayıların fiyatı aşağı taraflı çekememesi düşüşü zorlaştıracak. Analiste nazaran ortalama bir geri dönüş senaryosu, AXS daha yüksek fiyatlara ulaştığında daha güçlü hale gelecek.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen siteye erişebilmek için reklam engelleyici kapatın.