Alt Coin

DOGE ve SHIB Çöktü: Bu 4 Göğüs Coin ise Tahtada Uçuyor!

Dogecoin (DOGE) ve Shiba Inu (SHIB) düşüş yaşarken gibisi birtakım göğüs coin projelerinin fiyatları, yükseliş yaşadı. Göğüs coin’lerin atası olan Dogecoin yüzde 1.3 kayıp yaşarken SHIB için bu oran yüzde 3.2 oldu. Fakat son 24 saatte yüzde 150’nin üzerinde artan coin’ler bulunuyor. Kriptokoin.com olarak yükselenleri aktarıyoruz…

Bu 4 göğüs coin ivme kazandı!

Öncelikle Zelda Inu (ZLDA) yüzde 172’lik bir yükseliş yaşadı. Zelda Inu, Binance Smart Chain (BSC) ağında başlatılan ve projenin finansmanıyla gereksinimi olan köpeklere yardım etmeyi amaçlayan bir token olduğunu söylüyor. Kripto para, 800 token sahibi ile halihazırda 4,7 milyon dolarlık bir piyasa pahasına sahip olduğunu belirten bir gönderiyi retweetledi. Ayrıyeten Crypto.com uygulamasında sayfası açıldığını belirtti.

İkinci olarak, Kendisine “Meme’lerin Kralı” ismini veren Infinity Doge (INFINITYDOGE), yüzde 71.53 yükseldi. Hayvan barınaklarının yanı sıra etraf meselelerini da desteklediğini ve Dogecoin’deki kullanıcıları ödüllendireceğini söylüyor. Token, Twitter’da CoinMarketCap’te listelendiğini duyurdu.

Üçüncü olarak, kendisini pasif Binance USD geliri yoluyla “serveti paylaşma unsurlarına inanan” ve “Save The Children” üzere hayır kurumlarına bağış yapmayı planlayan BSC tabanlı bir token olan Santa Floki (HOHOHO) yüzde 48.46 paha kazandı. Son olarak token sahiplerini ödüllendirmek için BSC ağında otomatik stake edilen bir coin olduğunu söyleyen Mars Inu (MARSINU) geçtiğimiz gün boyunca yüzde 30’un üzerinde yükseldi. Yazım sırasında geri çekilme yaşamaya başlamış durumda. Kripto para, Twitter’da önümüzdeki 48 saat içinde stake sistemini başlatacağını söyledi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen siteye erişebilmek için reklam engelleyici kapatın.