Alt Coin

DOGE ve SHIB Kestirimleri: Analistler Bu Düzeyleri Bekliyor!

Dogecoin ve Shiba Inu fiyatı, olumlu yatırımcı hassaslığına karşılık olarak yükseldi. Shiba-Inu temalı kripto para üniteleri, Doge ve Shiba Inu, fiyattaki son düşüşten kurtuldu. Dogecoin vakfı, Shiba-Inu temalı kripto para ünitesinin 2022 planını paylaştı. Memecoinler, yatırımcıların artan ilgisiyle geri dönüş yapıyor. Analistler, devam eden boğa koşusunda başka altcoinlerin yanı sıra iki memecoin’in fiyatı konusunda yükselişte. Ayrıntılar Kriptokoin.com’da.

Doge ve SHIB için düzeyler

Dogecoin ve Shiba Inu fiyatları, Aralık 2021’in birinci haftasında kripto piyasası çöküşünden sonra toparlandı. İki memecoin yükseliyor ve analistler yükseliş trendinin devam edeceğini varsayım ediyor. Dogecoin ve Shiba Inu kripto piyasası çöküşünden kurtuldu ve ralliye devam ediyor. İki Shiba-Inu temalı kripto para ünitesi, Aralık ayının birinci iki haftasındaki fiyat düşüşünden kurtuldu. Analistler, devam eden altcoin rallisinde memecoinlerin geri dönüş yaptığını kaydetti.

Dogecoin Vakfı, 2022 planını açıkladı ve “yol haritasını” ayrıntılandırdı. Bu harita, memecoin’in topluluk odaklı gelecekte benimsemeyi planladığı stratejiyi açıklıyor. Memecoin Mayıs 2021’e kadar yükselişteydi ve bugüne kadar %15.000 kar elde etti. Memecoin artık fiyat düşüşünden neredeyse büsbütün kurtuldu. Vakıf, memecoin’in yaygın olarak benimsenmesi için bir “GigaWallet projesi” önerdi. Dogecoin‘in yükselen programı için eski masaüstü cüzdanı kâfi değildi.

Dogecoin, topluluk odaklı, fikir birliğine dayalı açık kaynaklı bir proje; ve tarafı Dogecoin blockchain ve ekosisteminin çeşitli projelerine birçok ferdi ve organizasyonel katkıda bulunanlar tarafından oluşturuluyor. Piyasa bedeline nazaran birinci 10 kripto para ünitesinden düşmesine karşın, Dogecoin cüzdanlarının %58’inden fazlası kârlıdır. Takma isimli kripto para analisti @army_shiba, memecoin 0,00003751 dolarda direnci kırdığında SHIB‘de bir ralli öngörüyor. FXStreet analistleri, Shiba Inu fiyat trendini kıymetlendirdi ve tokenin %30’luk bir kırılmadan sonra büyük bir dirençle karşılaşacağını varsayım etti.

https://twitter.com/army_shiba/status/1474659268427227136

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen siteye erişebilmek için reklam engelleyici kapatın.