Alt Coin

Dogeceoin ve Shiba Inu Yatırımcıları Dikkat: Kârlılık Eşitlendi!

2021 yılının flaş göğüs coinleri olarak fırtınalar yaratan iki kripto para olan Shiba Inu (SHIB) ve Dogecoin (DOGE)’nin karlılığı eşitlendi. IntoTheBlock’tan alınan datalara nazaran Shiba Inu ve Dogecoin artık eşit derecede “ortalama” kripto paralar. Bu durumun nedenleri ve hususun detayları Kriptokoin.com’da.

Dogecoin ve Shiba Inu artık “eşit”

İki göğüs coinin karlılığı hakkındaki konuşmalar, Doge ve Shiba Inu toplulukları ortasındaki dostça rekabet sırasında her vakit bir bahis olmuştur. Lakin IntoTheBlock’tan alınan bilgilere nazaran, iki varlık artık yatırımcılar için tıpkı karı elde ediyor. Shiba Inu düzeltmesi %54 karlılıkla sonuçlandı. Shiba Inu’daki Para Girişi/Çıkış göstergesi, yatırımcıların neredeyse yarısının şu anda ya para kaybettiğini ya da SHIB’yi bozduğunu gösteriyor. Varlığın akıllara sakinlik veren %1.000 artışı sırasında, token her saat ATH’sini güncellediğinden, köpek tabanlı kripto para ünitesine neredeyse her giriş kârla sonuçlandı. Fakat varlık, Ekim ayında tüm vakitlerin en yüksek düzeyine ulaştıktan sonra, rastgele bir toparlanma belirtisi gösteremedi ve şu anda gördüğümüz aralığa girmeden evvel üç aylık bir düzeltme yaptı. Piyasadaki durdurulamaz düzeltmeyle birlikte, SHIB sahiplerinin neredeyse çoğunluğu “kârsız” bölgeye girdi ve piyasadaki konumların %37’si daha yüksek bir fiyattan açıldı.

Dogecoin yatırımcıları toparlanma bekliyor. Shiba Inu ile karşılaştırıldığında, Dogecoin piyasada en son yükseliş hareketi gösterdiğinde Mayıstı. Kripto paranın daima olarak Elon Musk tarafından beslenen %937’lik rallisini yaşadığı Mayıs 2021 tarihi. Şu an itibariyle, Dogecoin sahiplerinin yalnızca %54’ü geçen ay kârda kaldı. Dogecoin, toparlanmaya benzeri bir şeyi en son Elon Musk‘ın Tesla’nın Doge’u bir ödeme varlığı olarak kabul edeceğini duyurduğu vakit yaşadı. Duyuru, bir noktada %40 DOGE fiyat artışıyla sonuçlandı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen siteye erişebilmek için reklam engelleyici kapatın.