Kripto Haber

Dogecoin (DOGE) Sahiplerinin %70’i Karda

IntoTheBlock’tan alınan verilere göre, Dogecoin zincir üstü verileri ağın genel büyümesine işaret ediyor ve Doge yatırımcılarının çoğunluğu, ortalama işlem büyüklüğüne ek olarak kârda kalıyor. Yazının yazıldığı sırada Dogecoin’in fiyatı son 24 saatte %8 oranında yükseldi.Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter ve Telegram kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Doge on-chain verileri, bir varlığın fiyatı yükselirken, ağda daha fazla arka plan etkinliğinin başladığını gösteriyor. Döviz girişleri hala düşük olsa da, artan işlem faaliyeti sadece birkaç şey önerebilir: Trader’lar, çeşitli nedenlerle borsalarda önemsiz miktarlarda fon taşıyor veya Doge’larını cüzdanlar arasında transfer ediyor.

Borsalar henüz Doge ticaret çiftleri üzerinde önemli bir akış faaliyeti bildirmedi.

Doge sahiplerinin %70’i karda olsa da miktarın kendisi yine de çok yüksek sayılmaz. Daha önce, Dogecoin önceki ATH’ye yakın işlem gördüğünde, “kârdaki” para %90’dı.

Ne zaman “kâr” tutarı %90’a yakın rakamlara ulaşsa, trader’ların çoğunluğu karlarını en üstte aldığından düzeltme piyasaya çıkar ve bu da bir tasfiye zincirini ve fiyatın hızlı düşüşünü başlatır. Ayrıca sosyal duyarlılık göstergeleri de “DOGE” kaydının şu anda trend olduğunu ve bahsetmeler açısından Bitcoin ve Ethereum‘dan daha iyi performans gösterdiğini gösteriyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen siteye erişebilmek için reklam engelleyici kapatın.