Alt Coin

Dogecoin Milyonerinin Sıradaki Avı, Bu Göğüs Coin!

Kriptokoin.com haberlerinden de tanıdığınız ünlü Dogecoin milyoneri, belirlediği yeni avına tam manasıyla bir servet yatırdı. Orta sınıf bir aileden yetişen, hip-hop’la ilgilenen ve teknik tahlil üzere şeylerden anlamadığını söyleyen Glauber Contessoto, toplumsal medya trendlerine güvendiğini belirtiyor.

Dogecoin milyonerinden genç yaşta emeklilik formülü!

Hatırlanacağı üzere Los Angles’ta yaşayan Glauber Contessoto, geçen yıl tüm birikimini Tesla işvereni Elon Musk’ın sevgilisi Dogecoin (DOGE)’e yatırdıktan sonra, göğüs coin’in patlamasıyla milyoner oldu. Glauber Contessoto, yakın vakitli vermiş olduğu bir röportajda, yatırım kararı verirken ailesinden ve etrafından bunu yapmaması gerektiği tarafında gelen tüm baskılara direndiğini ve kripto paralara ait Reddit’te bilgi edindikten sonra bütün birikimini Dogecoin’e yatırmaya karar verdiğini söylüyor.

DOGE milyoneri, bu yatırım kararının ana nedenlerinden biri, göğüs coin projesinin yükselişinin gerisindeki kişi olarak gördüğü Tesla CEO’su Elon Musk. Glauber Contessoto, yatırım kararını verdikten sonra elindeki Tesla ve Uber paylarını sattığını ve buradan eline geçen 250 bin doların tamamını DOGE’ye yatırdığını açıklıyor. Bu gözü kara yatırımdan (kripto paraların oynaklığı dikkate alınacak olursa bir çeşit riskli bahis de diyebiliriz) yalnızca 69 gün sonra Dogecoin sayesinde gözlerini milyoner olarak açtı.  

Kripto paralara ilgi gösteren ve yatırım yapmayı düşünenlere, bilhassa de göğüs coin’lere para yatırmadan evvel uygun araştırma yapmalarını tavsiye eden Glauber Contessoto, boş durmuyor ve yeni avlar peşinde dolaşıyor. Ünlü milyoner, yeni favorisi de bir göğüs coin projesi olan Floki Inu (FLOKI). Glauber Contessoto, 718.530 dolar bedelindeki DOGE’lerini şimdi satmadığını ve birebir vakitte 92.000 dolar bedelinde 822 milyondan fazla FLOKI‘sinin bulunduğunu söylüyor. DOGE milyoneri, yatırımında epey umutlu görünüyor ve FLOKI’nin, 35 yaşında 10 milyon dolar ile emekli olmasına yardımcı olacağına inanıyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen siteye erişebilmek için reklam engelleyici kapatın.