Alt Coin

Dogecoin Mucidi: Bu Göğüs Coin’den Tutuyorum!

Dogecoin ortak kurucusu Billy Markus, ne kadar DOGE’u olduğunu açıkladı ve bir topluluk üyesi olarak görüş bildirme hakkını tekrar vurguladı. Kriptokoin.com olarak ayrıntıları aktarıyoruz…

Dogecoin kurucusu, yeni tweet attı: Ben de topluluk üyesiyim!

Markus Pazar günü tweet attı, “Dogecoin için konuşmasa da” hala bir topluluk üyesi olduğunun altını çizdi. Göğüs coin DOGE’un ortak yaratıcısı, yaklaşık 220.000 DOGE’u olduğunu söyledi. Yazım sırasında, DOGE yaklaşık 0.19 dolardan süreç görüyor. Bu, Markus’un varlıklarını yaklaşık 41.800 dolara getiriyor. Birebir gün bir dizi tweet’te Markus, DOGE’u kodlamaya asla geri dönmeyeceğini söyledi. Geliştirici, “Bir kripto projesi üzerinde çalışmak dehşetli zira aslında beşerler için ne kadar çok şey yaparsanız, o kadar berbat davrandıklarını keşfettim” dedi.

Bir tweet’te Markus, “kendi durumundaki herkesin insan düşmanı olacağına” inandığını söyledi. Dogecoin, 2013 yılında Markus ve Jackson Palmer tarafından ortaklaşa yaratıldı. Palmer, bu yıl kripto para ünitesine geri dönmeyeceğini söyledi. Daha evvel Palmer, kripto para ünitesini “vergiden kaçınma, azaltılmış düzenleyici nezaret ve yapay olarak uygulanan kıtlığın bir kombinasyonu yoluyla yandaşlarının zenginliğini artırmak için inşa edilmiş, tabiatı gereği sağcı, hiper-kapitalist bir teknoloji” olarak tanımladı.

Bu yıl Markus, 2015 yılında tüm kripto para varlıklarını kullanılmış bir Honda Civic’in maliyetine muadil bir ölçüde sattığını söyledi. O sırada Markus, tüm kripto para portföyünü yaklaşık 10.000 dolar karşılığında tasfiye etti. Markus artık DOGE üzerinde çalışmıyor olsa da 2021’de NFT’lere yönelmeye başladı. Bu yaz “Crappy Doodle NFT’lerini” yayınladı. Ayrıyeten 70.000 dolara satılan “Capped Doge” üzere öteki modüller da sattı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen siteye erişebilmek için reklam engelleyici kapatın.