Alt Coin

Dogecoin Mucidi: DOGE İçin Tarihin En Boğa Sinyali Geldi!

Dogecoin mucidi Billy Markus, CNBC’nin Mad Money sunucusu Jim Cramer ile polemiğe girdi. Cramer, düzenleyicilerin göğüs coin’leri bitireceğini söyledi. Markus, Cramer’ın sözlerini “Dogecoin için en büyük boğa sinyali” olarak yorumladı. Kriptokoin.com olarak detayları aktarıyoruz…

Jim Cramer, Dogecoin (DOGE)’in kayıt dışı olduğu söylüyor

Twitter’da Shibetoshi Nakamoto olarak bilinen Dogecoin’in kurucu ortağı Billy Markus, Twitter sayfasında “Dogecoin için en büyük boğa sinyali” olarak gördüğü şeyi paylaştı. Bu, CNBC’nin Mad Money sunucusu ve tanınan ABD’li televizyoncu Jim Cramer tarafına bir ikazdı. Cramer, dün akşam attığı tweet’lerde DOGE’nin kayıt dışı bir menkul değer olduğunu tez etti. Takipçilerini DOGE’ye karşı dikkatli olmaları konusunda uyardı, zira kendisine nazaran göğüs coin piyasası sonunda düzenlenecek ve tüm göğüs coin’ler kripto borsaları kazansın diye çıkarılıyor.

Buna cevaben Markus, Cramer’e kripto paraları daha güzel araştırmasını tavsiye etti zira Dogecoin, Bitcoin’e benzeri biçimde PoW konsensüs protokolü kullanıyor. Bilindiği üzere, birkaç yıl evvel ABD düzenleyici kurumu SEC, Bitcoin ve Ethereum’un menkul değer olmadığını açıkladı. Şu anda öbür bir kripto para ünitesinin kayıtsız bir menkul değer olduğu sav ediliyor: Ripple ilişkili XRP. SEC, Ripple Labs ve iki işvereni, kurucu ortağı Chris Larsen ve CEO Brad Garlinghouse’a dava açtı. Bu iki teşebbüsçü, bilhassa 2013’ten bu yana kurumsal yatırımcılara XRP satarak 1,3 milyar dolardan fazla kazanmakla suçlanıyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen siteye erişebilmek için reklam engelleyici kapatın.