Alt Coin

Dogecoin Mucidi, Kripto Paralarda Kazanmanın Yolunu Açıkladı!

2013 yılında Billy Markus ve Jackson Palmer tarafından bir latife olarak yaratılan kripto para ünitesi Dogecoin (DOGE), şu anda 25 milyar dolarlık piyasa bedeli ile en büyük 12. kripto para haline geldi. Dogecoin mucidi, bugün paylaştığı bir tweet’te kripto yatırımcılarına tavsiyelerde bulundu.

Shill botları ve influencer’lara kulak asma. Kaybetmeyi göze alamayacağın parayla yatırım yapma. Kripto paraların bir kumar ve seçimlerinden kendinin sorumlu olduğunun farkına var

Dogecoin mucidinden tavsiyeler

Göğüs coin projeleri nerdeyse 2021 yılına damga vurdu. Tesla CEO’su Elon Musk’ın toplumsal medyadaki paylaşımlarıyla da desteklediği Dogecoin rekorlar üstüne rekorlar kırdı. Bununla birlikte muhakkak bir müddet sonra ilgi kaybolmaya ve diğer istikametlere kaymaya başladı. Fiyatların tepelerden gerilemesiyle, tırmanışta kaçırma endişesiyle hareket eden yatırımcılar ziyan gördü.

Bu süreçte Dogecoin mucidi Billy Markus yer yer ihtarlarda bulundu. Son olarak da yatırımcıların kripto fenomenlerine kapılmamalarını, fakat kaybetmeyi göze alabilecekleri para kadar yatırım yapmalarını ve seçimlerinden oburlarının değil kendilerinin sorumlu olduğunu belirten bir paylaşımda bulundu.

Kriptokoin.com olarak daha evvel de bildirdiğimiz üzere, 27 Aralık’ta Billy Markus, resmi Twitter hesabında yaklaşık 220.000 DOGE’ye sahip olduğunu ve Dogecoin projesi üzerinde çalışmadığını, fakat DOGE topluluğunun tertipli bir üyesi olduğunu belirtti. Ayrıyeten projenin bir kesimi olmak için geri dönmeyeceğini zira projeye kendini ne kadar adadığını, topluluğun ona daha makûs davrandığını söyledi.

Billy Markus ayrıyeten kripto topluluğuna hiçbir borcu olmadığını ve istediği her şey hakkında konuşmakta özgür olduğunu tabir etti. Ayrıyeten kripto alanını geliştirmek için çalışan insanları da desteklediğini ve daha yeterli hale getirmeyenler için hayal kırıklığına uğradığını belirtti. Bunların, Billy Markus’un bu yıl Dogecoin hakkında birinci paylaşımları olmadığını da hatırlatmış olalım.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen siteye erişebilmek için reklam engelleyici kapatın.