Alt Coin

Dogecoin ve Bu 4 Altcoin İçin Müjde: Ünlü Şirket Ekliyor!

easyMarkets, portföyüne yeni altcoin projeleri ekliyor. Şirket, platformda kaymayan ticaret, negatif bakiye müdafaası ve garantili stop-loss üzere ayırt edici özelliklere sahip Dogecoin ve 4 tanınan kripto para ünitesini listeliyor. Kriptokoin.com olarak, ayrıntıları sizler için derledik, birlikte mevzuyu inceleyelim…

easyMarkets, portföyüne Dogecoin ve 4 altcoin ekliyor!

EasyMarkets işlem platformu kullanıcıları için yeni kripto para ticaret seçenekleri ekledi. Müşteriler, aracı kurum tarafından sunulan tüm eşsiz özelliklerle kripto para ticareti yaparken artık daha fazla seçeneğe sahip olacak. Platform, toplamda beş yeni kripto para ünitesi ticaret çifti ekledi. Kullanıcılar ABD doları karşısında Zcash, Polygon, Dogecoin, Dash ve OmiseGo ticareti yapabilecekler. 

Listelenen kripto para üniteleri, web platformu, uygulama ve MetaTrader 4 dahil olmak üzere easyMarkets’ın tüm platformlarında mevcuttur. Tüm süreçler hiçbir bilinmeyen fiyat yahut kurul olmadan yapılacak. Kullanıcılar ayrıyeten, eksi bakiye müdafaası ve fiyatsız ziyan durdurma ve mevcut kar alma buyruklarıyla alım satımlardan yararlanabilecekler. Web platformu ve ticaret uygulaması, yatırımcılara, buyruklarını birinci siparişte belirlenen tam fiyatla gerçekleştirmelerine müsaade veren kaymasız ticaret özelliğinin kullanımını sunar.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen siteye erişebilmek için reklam engelleyici kapatın.