Alt Coin

Dogecoin Yatırımcılarına Müjdeli Haber: 2 Şirket Ekliyor!

Dogecoin, MrBeast Burger’den sonra ABD merkezli bir içecek zinciri tarafından da kabul edildi. ABD merkezli içecek şirketi The Lost Leaf, Burger King ve MrBeast Burger den sonra Dogecoin ile ödeme kabul etmekle ilgilendiklerini belirten besin ile ilgili bir sonraki işletme olarak kayıtlara geçti. Ayrıntılar Kriptokoin.com’da.

Dogecoin (DOGE)’i kabul edecekler

Bir besin şirketi daha Dogecoin’i kabul edecek üzere görünüyor. 2006 yılına dayanan bir pub olan Phoenix, Arizona’daki Lost Leaf, ”Artık ödemeler için DOGE Dogecoin’i kabul edeceğiz” diyor. Son gelişme, uğramayı çok istediğini söyleyen Dogecoin kurucu ortağı Shibetoshi Nakamoto tarafından memnuniyetle karşılandı. McDonald’ın reddetmesinin akabinde, Dogecoin yaratıcısı şirketlerin Dogecoin’i kabul etmesini isteyen hayranlara ipuçları vererek şunları söyledi: ”Şirketlerin Dogecoin’i kabul etmesini istiyorsanız unutmayın: sakin olun! Beşerler geri zekalıları dinlemezler, onlara bunun kendileri için neden yararlı olduğunu gösterin! Kazan-kazan senaryoları oluşturun. Topluluğun ne kadar ilgili ve havalı olduğunu gösterin, haklı yahut kızgın davranmayın!”

Elon Musk, McDonald’s DOGE almaya başlarsa televizyonda Happy Meal yemeye kelam verdiğinde, şirket hürmetle reddetti. Fakat Tesla CEO’sunun tweet’i Burger King’in resmi Twitter sayfasından dayanak aldı. İkincisi, Doge topluluğunun sevgili kripto para ünitesine ilgi duyduğu için yorumladığı şifreli bir bildiriyle karşılık verdi. Elon Musk’ın McDonald’s’a yönelik son tweet’inden sonra MrBeast Burger de misal formda Dogecoin’i kabul etmekle ilgileniyor üzere görünüyordu. Fast food şirketi şöyle tweet attı: ”@elonmusk, bunu retweetlerseniz Dogecoin’i kabul etmeye çalışırız.” Billy Markus, Elon Musk yerine MrBeast Burger’ın iletisini retweet etti ve DogeArmy’nin bunun yerine ağır bir angajman alacak kadar güçlü olduğunu belirtti. Dogecoin kullanıcıları, MrBeast burgeri ve BurgerKing’in kabulünü çevreleyen en son gelişmeleri merakla takip ediyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen siteye erişebilmek için reklam engelleyici kapatın.