Alt Coin

Dogecoin’de Bir Birinci: Büyük DOGE Entegrasyonu Duyuruldu!

THORChain geliştiricileri, zincirler ortası likidite protokolünün, platformun özelliklerini Dogecoin için büsbütün entegre ettiğini duyurdular. THORChain’in lokal DOGE likidite havuzu faaliyete geçti ve kullanıcıların DOGE’larını takas etmelerine ve DOGE’larından getiri elde etmelerine imkan sağladı. Kriptokoin.com olarak ayrıntıları aktarıyoruz…

Dogecoin, merkeziyetsiz finansa geçiyor

THORChain entegrasyonu ile DOGE sahiplerine merkezi olmayan finans (DeFi) imkanları sağlanmıştır. Böylelikle merkezi olmayan, zincirler ortası likidite protokolünün kullanıcıları artık DOGE’u desteklenen başka kripto varlıklarla değiştirebilir ve getiri elde edebilir. Örneğin, DOGE artık THORChain likidite protokolü aracılığıyla direkt mahallî BTC, ETH, BNB, BCH, LTC, çeşitli stablecoin’ler ve öteki birkaç BSC ve ERC-20 varlığı ile takas edilebilir.

THORChain DOGE havuzu artık açık olduğu için, Dogecoin sahipleri likidite sağlayıcıları haline gelebilir ve kullanıcıların kalıcı kayıplardan muzdarip olma risklerini en aza indirmeye yardımcı olan protokol üzerinde net getiri sağlayabilirler. THORChain’in teknik başkanı Chad Barraford şunları söyledi:

DOGE, yıllardır sağlam duruyor. DeFi ise öbür ekosistemlerde patladı. Bugün bu durum, DOGE’un KYC (müşteri tanıma) prosedürüne gerek kalmadan alınıp satılabileceği bir entegrasyona işaret ediyor. Bu, hem bir kıymet saklama aracı hem de bir değişim aracı olarak varlığın temellerini değerli ölçüde değiştiriyor.

THORChain, kullanıcıların çeşitli ağların mahallî kripto varlıklarını takas etmesine yahut kişinin mahallî varlıklarında getiri elde etmek için likidite sağlamasına imkan tanır. Protokol, coin’lerin “wrapped” versiyonuna gerek duymaz. Ağ şu anda beş zinciri desteklemektedir: Bitcoin, Ethereum, Binance Smart Chain, Litecoin ve Bitcoin Cash. Son haberler, DOGE ve THORChain (RUNE) fiyatında bir değişikliğe sebep olmamış üzere görünüyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen siteye erişebilmek için reklam engelleyici kapatın.