Bitcoin

DOGE’u Eleştiren Milyoner: Bu Altcoin’ler Bitcoin’i Geçebilir!

Milyoner ve Shark Tank iştirakçisi Kevin O’Leary, Bitcoin üzere kripto para ünitelerinin keskin bir savunucusu olmasının yanı sıra, tanınan altcoin projelerine konut sahipliği yapan NFT’lerin de sunucusu.  O’Leary, son röportajında da bunlardan bahsetti. Kriptokoin.com olarak ayrıntıları aktarıyoruz…

O’Leary, bu altcoin projelerinin Bitcoin’i geçebileceğini düşünüyor

Önde gelen TV kişiliği Kevin O’Leary, NFT’lerin Bitcoin’den “çok daha büyük, daha akışkan bir pazar” olarak ortaya çıkabileceğine inanıyor. Bu iddiası sürpriz oldu, zira Kanadalı işadamı hiçbir şeyin birincil kripto para ünitesinin yerini alma bahtı olmadığını belirtmişti. CNBC için 5 Ocak’ta yapılan bir röportajda, Shark Tank isimli realite TV gösterisinin sunucularından biri olarak bilinen O’Leary, NFT’ler ve sonraki yıllarda potansiyel büyümeleri hakkında konuştu.  O’Leary, NFT’lere olan inancı hakkında aşağıdaki sözleri kullandı:

Önümüzdeki birkaç yıl içinde kimlik doğrulama, sigorta poliçeleri ve emlak transfer vergileri konusunda çok fazla hareket göreceksiniz, bu da NFT’leri potansiyel olarak yalnızca Bitcoin’den çok daha büyük, daha akıcı bir pazar haline getiriyor.

O’Leary, Bitcoin ve NFT’lerin yanı sıra ETH, SOL ve USDC de dahil olmak üzere öteki kriptoların varlıkların keskin bir savunucusudur. NFT’lerin, yani non-fungible tokenların kendisi direkt olarak bir coin değil. Lakin NFT’ye odaklı coin’ler ortasında Axie Infinity (AXS), The Sandbox (SAND), Decentraland (MANA) üzere tanınan altcoin’ler yer alıyor.  Ancak, beğenmediği bir token var – Dogecoin. O’Leary’e nazaran, memecoin’e yatırım yapmak kumar oynamaktan farklı değil. Ayrıyeten DOGE’un doğal bir kıymeti olmadığını ve salt spekülasyon olarak sınıflandırılması gerektiğini söyledi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen siteye erişebilmek için reklam engelleyici kapatın.