Alt Coin

Donald Trump, Gözleri Bu Altcoin’e Çevirdi: Memnunum!

ABD’nin eski First Lady’si Melania Trump, Solana Blockchain’inde NFT platformunun başlatıldığını duyurdu. Solana ekosistemi, geçtiğimiz yıl boyunca muazzam bir büyümeye şahit oldu ve analistler, altcoin fiyatı konusunda yükselişini sürdürüyor.

Tanınan altcoin SOL yükselirken Trump eşini takdir etti

Melania Trump’ın NFT alanına girişi, eski ABD Lideri olan eşi Donald Trump kripto para ünitelerini eleştirdiği için daha bir dikkate kıymet. Kriptokoin.com olarak da bildirdiğimiz üzere Donald Trump, kripto paraların hayli “tehlikeli” olduğunu düşündüğünü belirtmişti. Ayrıyeten bir gün bir patlama olup bu teknoloji çılgınlığını “çocuk işi” üzere göstereceğini argüman etti. Kriptoya bakış açısına karşın Trump, karısının Solana ekosistemindeki NFT uygulamasını takdir etti.

Melania Trump, NFT platformlarını yahut sanatını Solana ekosisteminde başlatan uzun bir ünlüler listesine katılıyor. Eski bir profesyonel basketbol oyuncusu olan Michael Jordan, yakın vakitte Solana’da NFT uygulamasını başlattı. Solana ağı, son birkaç gün içinde popülaritesinde bir artışa şahit oldu ve altcoin’in fiyatı yükseldi. Analistler, Solana’nın tüm vakitlerin en yüksek düzeyine ulaşmaya hazır olduğunu kestirim ediyor.

Anonim bir kimliğe sahip olan ve takma ismi SmartContracter olan bir analist, Solana fiyatında bir ralli öngördü. Trader_XO, günlük grafikte direncin 190 doları geçmesi durumunda SOL fiyatının yükselebileceğini iddia etti.  FXStreet analistleri ise altcoin’in 330 dolara çıkabileceğini öngörüyor. Yazım sırasında 57.5 milyar dolarlık piyasa kıymeti ile 186,5 dolardan el değiştiren SOL, son 24 saatte yüzde 2.4 oranında bedel kazandı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen siteye erişebilmek için reklam engelleyici kapatın.